Program ATM Rozrywka emitowany będzie w MUX-1 do dnia 24.02.2021 roku. Nadawca programu nie złożył skutecznie wniosku o przedłużenie koncesji dla kanału ATM Rozrywka. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce w Multipleksie 1 (MUX-1) naziemnej telewizji cyfrowej.

Jak informuje nadawca programu ATM Rozrywka - Grupa ATM, wniosek o przedłużenie koncesji bez postępowania konkursowego został skierowany do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w połowie stycznia 2020 roku.
W marcu 2020 roku nadawca ATM Rozrywka zawnioskował do KRRiT o rozłożenie płatności za koncesję na raty (w związku z sytuacją pandemiczną).
Na początku maja Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała, iż nie posiada dowodów, aby nadawca ATM Rozrywka wysłał potrzebne wnioski wraz z prośbą o ich przedstawienie, więc ATM Grupa przekazał wydruk z własnej dokumentacji obiegu dokumentów.
W połowie lipca 2020 roku nadawca ATM Rozrywka otrzymał pismo od KRRiT informujące, iż nie otrzymał wniosku o przedłużenie koncesji, więc nie toczy się żadne postępowanie administracyjne dotyczące przedłużenia koncesji.
We wrześniu 2020 roku ATM Rozrywka ponownie złożyło wniosek o przedłużenie koncesji.
Pod koniec października 2020 roku, nadawca ATM Rozrywka opublikował dopiero informację o problemie z przedłużeniem koncesji.

Jak informuje również Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, sprawa ATM Rozrywka jest już zamknięta i został ogłoszony konkurs na miejsce w MUX-1 (w miejsce obecnie nadającego jeszcze ATM Rozrywka).
Koncesja dla nowego nadawcy zostanie udzielona na 10 lat. Nowy program dołączy do MUX-1, do istniejących już kanałów ESKA TV, TV, POLO TV, TRWAM, STOPKLATKA, FokusTV, TVP ABC.

Komentarze  

#3 Progamer 2021-01-20 20:19
Polsat news nadaje na mux 4 w jakości sd ale w niektórych miastach można odbierać w HD
Cytować
#2 Sebastian 2020-12-15 22:02
Chciałbym zobaczyć Polsat News lub TVN24
Cytować
#1 Daniel 2020-12-01 15:55
Tam tylko "kiepskich" oglądać się dało, reszta kupa śmieci z innych badziewi Polsatu okuPOwanych na 4,6 i jakiś tam super PO-lsat. Nie będę tęsknił za tym powtórkowym gniotem.
Cytować

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony