I Love Radio wraca do akcji sprzed roku. 11 kwietnia w Polski Dzień Radia na antenach wszystkich rozgłośni Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF, Grupy ZPR Media oraz Polskiego Radia zostanie wyemitowany drugi wspólny Charytatywny Blok Reklamowy.
Każdy kiedyś zaczyna i nie zawsze bywa łatwo. Ale zawsze warto. Wystartowała IX edycja MEGAFONU, konkursu Radia Kraków dla młodych wykonawców z Małopolski. Być może to właśnie Ty i Twój zespół staniecie na scenie przed szerszą publicznością 23 czerwca podczas „Wianków. Święta Muzyki”. Potem będzie szansa na zarejestrowanie kilku piosenek w studiu nagrań Radia Kraków.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pod koniec 2017r. cofnęła koncesję na nadawanie Radia Bajka w Krakowie na częstotliwości 95,2 MHz. Jako powód KRRiT wskazała zaprzestanie emisji programu radiowego.
Multipleks DAB+ nadawany z góry Przehyba w Szczawnicy przez Diecezję Tarnowską(nadawcę Radia RDN) wzbogacił się o dwie nowe stacje. Do Radia RDN Małopolska, RDN Nowy Sącz, eM Kielce, DOXA, VIA i OFF Radia Kraków dołączyło zapowiadane już przy starcie MUX-a Radio Profeto oraz częstochowskie Radio Fiat. Wszystkie przekazy dostępne są z przepływnością 128 kbps.
Cyfrowe OFF Radio Kraków obchodzi 3 urodziny. Olbrzymia ilość ciekawych gości w studiu, nowe audycje muzyczne oraz bardzo udane imprezy DJ-skie - tak było w roku 2017. OFF Radio Kraków zaprasza do wspólnego uczczenia urodzin OFF Radia, już 27 stycznia!
To już 25 lat! Pierwsze wydanie „Listy Niezapomnianych Przebojów” wyemitowane zostało na antenie Radia Kraków 19.01.1993 roku. W sobotę, 20 stycznia o godz. 17.00 stacja zaprasza do Studia im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków na jubileusz ćwierćwiecza audycji. Podczas spotkania z pomysłodawcą i jedynym prowadzącym Listę – Jerzym Skarżyńskim, będzie można porozmawiać z jej twórcą, pooglądać fascynujące fragmenty różnych  koncertów.
W poniedziałek 11 grudnia po raz szósty z rzędu w RMF Classic startuje akcja „Najpiękniejsza muzyka na Święta”. Stacja całkowicie zmieni repertuar z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przez 24 godziny na dobę, aż do 26 grudnia, RMF Classic grać będzie wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat odpowiada nastrojowi tych wyjątkowych dni.
W tym roku konwój "Choinki pod choinkę od RMF FM” rusza z Katowic 11 grudnia. W ciągu 12 dni odwiedzi także Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce. Wielki finał akcji RMF FM odbędzie się 22 grudnia w Krakowie.W czasie całej akcji RMF FM rozda tysiące świątecznych drzewek.

Strona 1 z 50

Początek strony