28 września 2017 roku rozpoczęła nadawanie nowa stacja w małopolskim eterze - Radio Profeto.pl . Nowej rozgłośni można słuchać na częstotliwości 92,1MHz w Skomielnej Czarnej oraz okolicach. Sygnał nadawany jest z mocą ERP 100W z góry Parszywka.
Koniec roku w Radiu Kraków to aż sześć premierowych słuchowisk na antenie -  Radio Kraków teatralnie zamyka jubileusz 90-lecia rozgłośni, który przypada w roku 2017.
Po Tarnowie, Nowym Sączu i Zakopanem, Gorlice są kolejnym małopolskim miastem z lokalnym studiem Radia Kraków – studio gorlickie oficjalnie zainaugurowało swoją działalność 19 września. Studio mieści się pod nowym adresem Radia Kraków – Gorlice, ul. Piekarska 4.
Punktualnie o godz. 6 rano, 4 września 2017r. na częstotliwości Radia ZET Gold rozpoczęło nadawanie nowe radio - Meloradio. Nowa stacja to połączenie unikatowych klimatycznych przebojów z ostatnich pięciu dekad z domieszką współczesnych utworów, które wprawią słuchaczy w przyjemny nastrój. Meloradio jest skierowane głównie do osób, które każdego dnia szukają odprężenia w natłoku codziennych obowiązków.

11 cudownych psiaków i tysiąc powodów, aby przygarnąć każdego z nich... Podobnie jak rok temu „Marsz jamników” poprzedzi akcja „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”, podczas której Radio Kraków postara się pomóc w znalezieniu dobrych domów dla psów czekających na adopcję w małopolskich schroniskach.


Mieszkańcy południowej Polski od kilku dni mogą słuchać nowej stacji radiowej, kierowanej do mniejszości łemkowskiej. Stowarzyszenie "Ruska Bursa" w Gorlicach uruchomiło nadajnik Radia lem.fm w Gorlicach - na częstotliwości 106,6MHz. Sygnał nadawany jest z komina EC Gorlice z mocą ERP 200 W.
W każdą sobotę lipca Radio Kraków będzie gościć na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. W radiowym studiu, w każdą sobotę od 10.00 do 12.00 pojawiać się będą goście, którzy opowiedzą o wakacyjnych atrakcjach przygotowanych z myślą o turystach spędzających urlop pod Tatrami.

Strona 1 z 56

Początek strony