Radio WAWA wprowadza nowe logo i zmienia stronę internetową. To kolejny krok w procesie rebrandingu stacji, który zapoczątkowany został wprowadzeniem hasła pozycjonującego Najlepsze Polskie Hity i zmianą oprawy muzycznej.
RMF FM jak co roku rozdaje tysiące świątecznych drzewek. W Krakowie rozdanie choinek świątecznych odbędzie się 23 grudnia, dzień przed Wigilią. Gwiazdą będzie Paweł Domagała.
Punktualnie o godz. 12:11, w poniedziałek 12.11.2018r. nadawanie w Krakowie rozpoczęło Radio WNET na częstotliwości 95,2MHz. Sygnał nadawany jest z obiektu SLR Kraków - Krzemionki, z mocą ERP 100W oraz w polaryzacji pionowej(V).
Specjalnie z okazji obchodów 100-lecia niepodległości Polski RMF FM zaprasza słuchaczy i mieszkańców Krakowa na krakowski rynek, gdzie odbędzie się ogólnopolskie śpiewanie polskich hitów.
Radio Wnet otrzymało koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie analogowe w Krakowie na częstotliwości 95,2 MHz. Poprzednio na tej częstotliwości nadawało Radio Bajka(od 4 lipca 2011r. do końca 2015r), jednak została ona odebrana ze względu na zaprzestanie emisji programu
30 sierpnia Studio Letnie Rock Radia zostanie wyemitowane na żywo z Metaforma Cafe w Krakowie. Klasyczną 10 dla słuchaczy wybierze zespół Sztywny Pal Azji.  Emisja programu w Rock Radiu na 103,8MHz od 15:00 do 20:00. Program poprowadzi Tomasz Miara.

Radio Wnet i Grupa Eurozet złożyli wniosek o udzielenie na nadawanie w Krakowie na częstotliwości 95,2MHz. Poprzednio na tej częstotliwości nadawało Radio Bajka(od 4 lipca 2011r. do końca 2015r), jednak została ona odebrana ze względu na zaprzestanie emisji programu. Krakowska częstotliwość 95,2 MHz przeznaczona jest dla nowego nadawcy nadającego tematykę społeczno-polityczną.
ZET Party Bus przemierzy najbardziej uczęszczane ulice Krakowa, zapewni imprezową atmosferę i podwiezie słuchaczy na festiwal Kraków Live Festiwal 2018. Muzyczny autobus Radia ZET wyjedzie na krakowskie ulice 17 i 18 sierpnia.

Strona 1 z 53

Początek strony