Dzisiaj (wtorek) Wczoraj (poniedziałek) Przedwczoraj (niedziela) Wybierz inny dzień
Top Lista Nowości Powroty (wznowiona emisja) Wyloty (zakończona emisja)
12:00
12:57
Grażyna Auguścik, Urszula Dudziak - Tadeusz Sygietynski
12:53
Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini - Wolfgang Amadeus Mozart
12:48
Andrzej Kurylewicz Quintet - Karolak Wojciech
12:46
Ensemble Correspondances, Sebastien Dauce - Anthoine Boesset
12:43
Les Talens Lyriques, Christophe Rousset - Francois Couperin
12:38
John Coltrane - John Coltrane
12:30
Le Concert de la Loge, Julien Chauvin - Francois Devienne
12:28
Les KapsberGirls - Girolamo Kapsberger
12:23
Paradox - Andrzej Brzeski
12:18
Taracea - Anon.
12:06
Amandine Beyer, Helena Zemanova, Gli Incogniti - Arcangelo Corelli
12:01
Aga Kiepuszewska - Kiepuszewska Aga
11:00
11:58
Le Poème Harmonique, Vincent Dumestre - Girard de Beaulieu
11:53
Olivier Fortin, Emmanuel Frankenberg, Ensemble Masques - Johann Sebastian Bach
11:38
The Herbie Hancock Group - Paul Jackson, Harvey Mason, Bennie Maupin, Herbie Hancock
11:35
Guillemette Laurens, Le Poeme Harmonique, Vincent Dumestre - Domenico Belli
11:33
Pygmalion, Raphael Pichon - Jean
11:28
Equilibrium String Quartet - Jozef Elsner
11:26
Tim Mead, Les Musiciens de Saint - Julien, Francois Lazarevitch
11:22
Wojtek Mazolewski Quintet - Wojtek Mazolewski
11:10
David Lively, Quatuor Cambini - Paris
11:04
Anima Eterna, Jos van Immerseel - Ludwig van Beethoven
10:00
10:57
Grazyna Auguscik Orchestar - W. Lutoslawski
10:53
Le Poème Harmonique, Vincent Dumestre - Anthoine Boesset
10:48
Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini - Franz Joseph Haydn
10:46
Rgg - Lukasz Ojdana
10:40
Les Arts Florissants, William Christie - Estienne Moulinie
10:37
Les Musiciens de Saint - Julien, Francois Lazarevitch
10:26
Swedish Radio Symphony Orchestra, Daniel Harding - Gustav Mahler
10:20
Asha Bhosle, Kronos Quartet - Rahul Dev Burman
10:13
Adam Baldych Quintet, Agata Szymczewska - Adam Baldych
10:09
Il Ricercar Continuo - Bartolome de Selma y Salaverde
10:01
Ausonia, Frederick Haas - Heinrich Ignaz Franz von Biber
09:00
09:58
Ratas del viejo Mundo, Floris De Rycker - Jean Boyer
09:45
Jazz Band Mlynarski - Masecki
09:40
Hugues Primard, Le Poeme Harmonique, Vincent Dumestre - Marco Marazzoli
09:37
Capella Cracoviensis, Le Poeme Harmonique, Vincent Dumestre - Marc
09:34
Grażyna Auguścik, Urszula Dudziak - Tadeusz Sygietynski
09:28
Francois Joubert - Caillet, LAcheron
09:22
Kronos Quartet - Rahul Dev Burman
09:04
Misia - Carlos Te
09:01
Barbara Hannigan, Ludwig Orchestra - Franz Joseph Haydn
08:00
08:59
Thomas Dunford - John Dowland
08:56
Ensemble Correspondances, Sebastien Dauce - Anthoine Boesset
08:51
Pino De Vittorio - Trad.
08:37
Claire Lefilliatre, Le Poeme Harmonique, Vincent Dumestre - Anon.
08:35
Concerto Scirocco, Giulia Genini - John Adson
08:31
Marco Beasley, Accordone, Guido Morini - Giulio Caccini
08:12
Emanuela Galli, La Venexiana, Claudio Cavina - Claudio Monteverdi
08:09
Zbigniew Wodecki & Orkiestra Rozrywkowa PRiTV W Katowicach - Wodecki Zbigniew
08:03
Le Poème Harmonique, Vincent Dumestre - Pierre Guedron
07:00
07:59
Les Musiciens de Saint - Julien, Francois Lazarevitch
07:54
Aga Kiepuszewska - Kiepuszewska Aga
07:50
Bemibek - Krzysztof Knittel
07:45
Stepanka Balcarova - Stepanka Balcarova
07:41
Grazyna Auguscik Orchestar - W. Lutoslawski
07:36
Monika Kowalczyk, IPT Wojcinski Bandur Gucik - Monika Kowalczyk, IPT Wojcinski Bandur Gucik
07:31
Sabina Meck Sextet - Sabina Myrczek
07:26
Piotr Damasiewicz Into The Roots - trad./Piotr Damasiewicz
07:23
Krystyna Prońko - Jerzy Horwath
07:19
Zbigniew Wodecki - Wodecki Zbigniew
07:16
Grażyna Auguścik, Urszula Dudziak - Tadeusz Sygietynski
07:11
Krystyna Stanko - Dominik Bukowski
07:06
Adam Baldych Quintet, Agata Szymczewska - Adam Baldych
06:00
06:59
Bastarda Trio - Trad.
06:38
Markus Hinterhauser - John Cage
06:12
Jakub Gucik - Jakub Gucik
05:00
05:59
Mira Calix - Mira Calix
05:42
Schoenberg Ensemble, The Hague, Reinbert de Leeuw - Steve Reich
05:30
Radio - Sinfonie
05:25
Louis Sclavis, Le Quatuor Habanera - Lionel Bord
05:15
Joseph Kubera - Michael Byron
05:09
Jakub Gucik - Jakub Gucik
04:00
04:57
Geoffrey Douglas Madge, New Philharmonic Orchestra, Elgar Howarth - Iannis Xenakis
04:50
Murcof - Murcof / Jean
04:47
Markus Hinterhauser - John Cage
04:28
Christophe Desjardins, Collegium Novum Zurich, Jonathan Nott - Luciano Berio
03:00
03:59
Jakub Gucik - Jakub Gucik
03:33
Markus Hinterhauser - John Cage
03:26
Martin Bauer - Daniel Brel
02:00
02:29
Kronos Quartet - Philip Glass
02:24
Patricia Kopatchinskaja, Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini - Aureliano Cattaneo
02:16
IPT Wojcinski Bandur Gucik - IPT Wojcinski Bandur Gucik
01:00
01:16
Markus Hinterhauser - John Cage
01:03
New Philharmonic Orchestra, Elgar Howarth - Iannis Xenakis
00:00
00:10
Miles Davis - Miles Davis
Początek strony