W najbliższą niedzielę (30 września 2018r) odbędzie się casting do programu "Jaka to melodia?" w Krakowie, w siedzibie Radia Eski przy ul. Wiślnej 12.
Z okazji Mundialu w Rosji, od dnia 7 czerwca 2018r. kanał TVP Sport  dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej(DVB-T) na Multipleksie 3(MUX-3). Kanał sportowy Telewizji Polskiej zastąpił inny kanał telewizji publicznej - TVP Rozrywka.
Telewizja Puls i Radio RMF FM przeprowadziły konkurs, w którym nagrodą była rola w drugim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Zwyciężyła Katarzyna Tulik z Tarnowa. Emisja odcinka z jej udziałem już 20 kwietnia, tylko w TV Puls!
Jak informuje Telewizja Polska, z powodu planowanych prac serwisowych przy stacji czołowej MUX-3 w Naziemnej Telewizji Cyfrowej w nocy z 17 na 18 kwietnia br. , w godzinach 1:00 – 6:00 mogą wystąpić krótkie (kilkusekundowe) przerwy w emisji kanałów TVP.
We wtorek 3 kwietnia o godz. 7.00, wystartuje całkowicie nowa, wiosenna ramówka TVP3 Kraków. Na antenie pojawi się jeszcze więcej lokalnych programów z regionu. Długość programu własnego, od poniedziałku do piątku, wzrośnie o godzinę, do ponad 6,5 godziny dziennie.
Policjanci powiatu krakowskiego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej,  zlikwidowali nielegalny punkt rozsyłania sygnału telewizyjnego płatnej platformy cyfrowej metodą  tzw. „sharingu" oraz zatrzymali 31- latka, który odpowie za ten proceder. W trakcie czynności zabezpieczyli również sprzęt elektroniczny pełniący rolę serwerów rozsyłających nielegalny sygnał.
W ramach usługi HbbTV, Emitel w ostatnich dniach uruchomił w Multipleksie 8(MUX-8) przekaz regionalnych stacji Polskiego Radia. Nowe stacje dołączyły do propozycji programowych stacji on-line Polskiego Radia, Grupy EuroZET oraz grupy RMF.
W ramach usługi HbbTV, Emitel w ostatnich dniach uruchomił w Multipleksie 8(MUX-8) przekaz stacji radiowych grupy EuroZET - Rada ZET, Meloradia, Antyradia i Radia ChilliZET. Tym samym stacje radiowe grupy EuroZET dołączyły do propozycji programowych stacji on-line Polskiego Radia oraz grupy RMF.

Strona 1 z 28

Początek strony