Policjanci powiatu krakowskiego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej,  zlikwidowali nielegalny punkt rozsyłania sygnału telewizyjnego płatnej platformy cyfrowej metodą  tzw. „sharingu" oraz zatrzymali 31- latka, który odpowie za ten proceder. W trakcie czynności zabezpieczyli również sprzęt elektroniczny pełniący rolę serwerów rozsyłających nielegalny sygnał.
W ramach usługi HbbTV, Emitel w ostatnich dniach uruchomił w Multipleksie 8(MUX-8) przekaz regionalnych stacji Polskiego Radia. Nowe stacje dołączyły do propozycji programowych stacji on-line Polskiego Radia, Grupy EuroZET oraz grupy RMF.
W ramach usługi HbbTV, Emitel w ostatnich dniach uruchomił w Multipleksie 8(MUX-8) przekaz stacji radiowych grupy EuroZET - Rada ZET, Meloradia, Antyradia i Radia ChilliZET. Tym samym stacje radiowe grupy EuroZET dołączyły do propozycji programowych stacji on-line Polskiego Radia oraz grupy RMF.
We wtorek, 23 stycznia 2018r. Kino Polska TV nabyło 100% udziałów w spółce nadającej kanał Zoom TV - dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Multipleksie 8 (MUX-8). Kino Polska TV jest teraz jedynym całościowym właścicielem kanału Zoom TV.
Z powodu planowanych prac serwisowych przy stacji czołowej MUX-3 w nocy z 30 na 31 stycznia br. , w godzinach 0:00 – 5:00, nie będą dostępne serwisy emitowane przez Telewizję Polską – Telegazeta, Regionalny System Ostrzegania, napisy DVB i HbbTV (telewizja hybrydowa).
Prawie 8 mln osób według alternatywnego pomiaru opartego na obserwacji rzeczywistych zachowań widzów oglądało występ Luisa Fonsiego z „Despacito” podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. W Zakopanem na Równi Krupowej bawiło się ok. 100 tys. osób.
Od dnia 28 grudnia 2017 r. TVP Info jest nadawany w standardzie HD. Od tej pory widzowie tego dynamicznie rozwijającego się kanału informacyjnego mogą oglądać ważne wydarzenia z kraju i ze świata w najwyższym standardzie obrazu.
W Wigilię, 24 grudnia o godz. 20:05, TVN przygotowała dla widzów wspaniały bożonarodzeniowy prezent – koncert „Wieczór kolęd z Krakowa” w wykonaniu największych artystów. Tradycyjne polskie pastorałki w pięknych aranżacjach muzycznych oraz uroczysta atmosfera i efektowna oprawa występów pozwolą poczuć prawdziwą magię Świąt, a także umilą wigilijną wieczerzę.

Strona 1 z 28

Początek strony