8 marca wystartował nowy kanał lifestylowy od Telewizji Polskiej - TVP Kobieta. Kanał dostępny jest bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T na multipleksie ósmym (MUX-8), zastępując tym samym program TVP Rozrywka.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji 25 lutego 2021 roku rozstrzygnęła konkurs na miejsce w multipleksie 1 (MUX-1) naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał Silver TV od Michała Winnickiego dostępny będzie w związku z nieprzedłużeniem koncesji przez KRRiT dla kanału ATM Rozrywka, ponieważ nadawca nie złożył wniosku o przedłużenie w wymaganym czasie.
W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV, która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie kanał ATM Rozrywka zakończył nadawanie.
W środę - 10 lutego 2021r. widzowie większości stacji telewizyjnych przez cały dzień mogli oglądać czarne plansze z napisem „Tu miał być Twój ulubiony program” oraz przewijającym się paskiem: „Przepraszamy naszych widzów i partnerów handlowych. Dziękujemy za zrozumienia i wsparcie” zamiast programu emitowanego według ramówki.
Jak informowaliśmy w listopadzie 2020r, ATM Rozrywka straci miejsce w MUX-1 ze względu na niezłożenie wniosku przedłużającego koncesję. KRRiT opublikowała listę 9 nadawców, którzy są chętni do nadawania w MUX-1 w miejsce obecnego ATM Rozrywka. Program ATM Rozrywka emitowany będzie w MUX-1 do dnia 24.02.2021 roku

19 listopada wystartował nowy kanał od Telewizji Polskiej - TVP Dokument dostępny w jakości HD w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 (nie mylić z DVB-T). Testowy multipleks DVB-T2 jest nadawany w Krakowie.
Program ATM Rozrywka emitowany będzie w MUX-1 do dnia 24.02.2021 roku. Nadawca programu nie złożył skutecznie wniosku o przedłużenie koncesji dla kanału ATM Rozrywka. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce w Multipleksie 1 (MUX-1) naziemnej telewizji cyfrowej.
1 września wystartowała nowa stacja telewizyjna - 4fun Kids, edukacyjna, zachęcająca do ruchu, z bezpieczną i dostosowaną do wieku najmłodszych treścią. 4fun Kids pojawiło się w miejscu 4fun Gold. Nowy kanał 4fun Kids skierowany jest do dzieci w wieku od jednego do dwunastu lat.

Strona 1 z 31

Początek strony