Jak informowaliśmy w listopadzie 2020r, ATM Rozrywka straci miejsce w MUX-1 ze względu na niezłożenie wniosku przedłużającego koncesję. KRRiT opublikowała listę 9 nadawców, którzy są chętni do nadawania w MUX-1 w miejsce obecnego ATM Rozrywka. Program ATM Rozrywka emitowany będzie w MUX-1 do dnia 24.02.2021 roku

19 listopada wystartował nowy kanał od Telewizji Polskiej - TVP Dokument dostępny w jakości HD w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 (nie mylić z DVB-T). Testowy multipleks DVB-T2 jest nadawany w Krakowie.
Program ATM Rozrywka emitowany będzie w MUX-1 do dnia 24.02.2021 roku. Nadawca programu nie złożył skutecznie wniosku o przedłużenie koncesji dla kanału ATM Rozrywka. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce w Multipleksie 1 (MUX-1) naziemnej telewizji cyfrowej.
1 września wystartowała nowa stacja telewizyjna - 4fun Kids, edukacyjna, zachęcająca do ruchu, z bezpieczną i dostosowaną do wieku najmłodszych treścią. 4fun Kids pojawiło się w miejscu 4fun Gold. Nowy kanał 4fun Kids skierowany jest do dzieci w wieku od jednego do dwunastu lat.
Od 3 września testowany jest MUX5-TEST w Krakowie, w którego skład wchodzą kanały: TVP Kultura HD, TVP Polonia HD i TVP Rozrywka w jakości SD. Sygnał jest nadawany z obiektów Kraków/Chorągwica i Katowice/Kosztowy na kanale 27. Moc ERP w przypadku Małopolski wynosi 80 kW, na Śląsku zaś 30 kW. Aby oglądać programy należy posiadać odbiornik telewizyjny lub dekoder standardzie DVB-T2.
Od 9 czerwca kanał TVP Sport jest ponownie dostępny w jakości HD z multipleksu 3 (MUX-3) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a kanał TVP Rozrywka został przeniesiony z MUX-3 do MUX-8. Taka zmiana jest podyktowana zakończeniem projektu "Szkoła z TVP" oraz poprawą sytuacji pandemicznej w Polsce.
W nocy z wtorku na środę - z 2 na 3 czerwca zostały zmienione częstotliwości Multipleksu 3 (MUX-3) w ramach uwalniania częstotliwości 694 - 790 MHz (kanałów 49 - 60) dla telefonii komórkowej. W związku z tym mieszkańcy odbierający MUX-3 na kanałach 50 oraz 58 w województwie małopolskim proszeni są o przestrojenie odbiorników i ręczne wyszukanie programów telewizyjnych na kanale 22
Jeżeli jesteś z Podhala, coraz bardziej przeszkadza Ci wygląd twojej sylwetki i czujesz się z tym źle? Twoją dewizą jest powiedzenie "kochanego ciałka nigdy za wiele"? Jesteś także gotowy na rewolucję w swoim życiu/ Masz dużo samozaparcia i wytrwałości? Nie czekaj, tylko zgłoś się do 2. sezonu programu "Kanapowcy" w TTV!

Strona 1 z 31

Początek strony