Stacje telewizyjne jak co roku przygotowują koncerty sylwestrowe, niektóre z nich pasma filmowe, a pozostałe prezentują zwykłą - codzienną ramówkę. Co pojawiło się o północy w stacjach telewizyjnych w naziemnej telewizji cyfrowej? Sprawdziliśmy to dla Was i przedstawiamy wynik w postaci galerii zdjęć.

Szóste zwycięstwo Telewizji Polskiej, w tym piąte pod Tatrami. W piątek, 31 grudnia w momencie najwyższej oglądalności 8,14 mln widzów obejrzało według MOR (Modelu Oglądalności Rzeczywistej) „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. W zimowej stolicy Polski w Zakopanem Nowy Rok przywitały tysiące osób, a przed telewizorami z TVP2 i TVP Polonia średnio 6,1 mln widzów.

Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy „Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 grudnia na żywo z Zakopanego, na Górnej Równi Krupowej od godz. 20:00 w TVP2.

W czwartek, 23 grudnia Telewizja Polska uruchomiła nowy kanał - Sprawdzam TV, którą można znaleźć na pozycji 28 naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T na Multipleksie 3 (MUX-3). Ma to związek z nadchodzącą zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej i umożliwi łatwe przetestowanie odbiornika wszystkim odbiorcom.

Od 21 grudnia 2021r. poranek TVN24 "Wstajesz i wiesz" jest emitowany również na antenie ogólnopolskiej telewizji TTV (dostępnej w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w MUX-1). Program poranny dostępny jest od poniedziałku do piątku od godziny 5:55 do 10:00, a w weekendy od 7:00 do 9:00.

10 grudnia 2021r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała zgodę na zmianę nazwy z "SILVER TV" na "ANTENA HD" programu dostępnego w MUX-1 DVB-T. Stacja "SILVER TV" wystartowała na 1 maja 2021r. (ponad 7 miesięcy temu) i używała dwóch nazw jednocześnie (SILVER TV oraz ANTENA HD).
1 września w Multipleksie 4 (MUX-4), nazywany również TV Mobilną, został uruchomiony nowy, niekodowany kanał - Wydarzenia 24. W programie prezentowane są serwisy informacyjne.
Telewizja Polsat na początku września zmieniła logotypy swoich stacji. Zmiany obejmują takie stacje jak Polsat, Polsat News  Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 1 oraz Polsat 2 oraz wszystkie kanały sportowe, czyli Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

Strona 1 z 33

Początek strony