Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie październik 2017r - marzec 2018r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.
Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie wrzesień 2017r - luty 2018r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.
Przedstawiamy Państwu wyniki badania Radio Track przeprowadzone w województwie małopolskim przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych za cały 2017 rok.

W roku ubiegłym w badaniu Radio Track zapytano krakowian, jakich stacji radiowych słuchają w Krakowie. Ich wybór przedstawiają załączone wyniki słuchalności. Słuchalność za cały rok jest wynikiem stabilnym, bo niweluje miesięczne wahania słuchalności.
Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie sierpień 2017r - styczeń 2018r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.
Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie lipiec 2017r - grudzień 2017r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.
Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie czerwiec 2017r - listopad 2017r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.
Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie maj 2017r - październik 2017r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.
Najnowsze badanie Radio Track przeprowadzone przez instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Komitetu Badań Radiowych w okresie kwiecień 2017r - wrzesień 2017r. wykazało kolejne spadki i wzrosty na krakowskim rynku radiowym.

Strona 1 z 12

Początek strony