Specjalnie dla naszych Czytelników, przygotowaliśmy pierwsze zestawienie ofert no-limit w sieciach komórkowych prepaid. Gdzie najtaniej, jakie są kruczki i haczyki? Prześwietliliśmy najpopularniejsze oferty operatorów komórkowych.

Poniżej prezentujemy zestawienie ofert typu "no-limit" uwzględniające nielimitowane minuty na komórki i telefony stacjonarne, SMSy, MMSy oraz paczką internetu GB. Koszt pakietu określony jest za 1 miesiąc trwania usługi. • a2mobile - wszystko nielimitowane za 19,90 zł miesięcznie, sieć działająca na nadajnikach Plusa, ograniczona jest tylko prędkość Internetu:
 • Heyah - za 25 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu oraz 10 GB Internetu (w tym 1,61 GB do wykorzystania w UE).  Ograniczona prędkość pobierania/wysyłania danych do 15Mb/s. Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość zwolni do 16kb/s.
 • lajt mobile - za 19,99 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju oraz 10 GB Internetu. Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość zwolni do 32kb/s. Sieć działa na nadajnikach Plusa.
 • lyca mobile - za 25 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki oraz SMSy. Brak nielimitowanych MMSów. Otrzymujemy pakiet 20GB do wykorzystania w Polsce oraz 1,75GB w roamingu UE. Sieć działa na nadajnikach Plusa.
 • Mobile Vikings - za 29 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju oraz pakiet 15GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Sieć działa na nadajnikach Play. Niewykorzystany pakiet GB kumuluje się co miesiąc!
 • nju mobile - za 29 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu oraz 10 GB Internetu (w tym 1,87 GB do wykorzystania w UE). Sieć działa na nadajnikach Orange.
 • Orange - za 25 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki oraz SMSy. Brak nielimitowanych MMSów. Otrzymujemy pakiet 15GB do wykorzystania w Polsce lub 35GB po przeniesieniu numeru. Do wykorzystania jest 1,61GB w roamingu UE. W każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia abonent otrzyma o 1 GB większy pakiet. Abonenci Orange posiadający numer powyżej 1 roku a mniej niż 3 lata, otrzymają pakiet 17 GB zamiast 15 GB. Abonenci ze stażem wyższym niż 3 lata, otrzymają pakiet 20GB zamiast 15 GB. Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość zwolni do 64kb/s.
 • Play - za 25 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki oraz SMSy. Brak nielimitowanych MMSów. Do wykorzystania jest 6GB Internetu w kraju. Ograniczona prędkość pobierania danych do 15Mb/s oraz wysyłania do 5Mb/s.
 • Plus - za 29 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju oraz pakiet 12GB Internetu do wykorzystania w Polsce.
 • Plush - za 25 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju oraz pakiet 10GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość zwolni do 32kb/s.
 • Red Bull Mobile - za 30 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju oraz pakiet 10GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Pakiet może zostać powiększony o dodatkowe 10GB poprzez doładowanie miesięczne minimum 25 zł.
 • T-Mobile - za 25 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y w kraju i w roamingu. Brak nielimitowanych MMSów. W kraju do wykorzystania 10 GB Internetu (w tym 1,61 GB do wykorzystania w UE). Ograniczona prędkość pobierania/wysyłania danych do 15Mb/s. Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość zwolni do 16kb/s.
 • Virgin Mobile - za 29 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, SMS-y w kraju. Brak nielimitowanych MMSów. W kraju do wykorzystania 10 GB Internetu. Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość zwolni do 32kb/s. Sieć działa na nadajnikach Play.

Komentarze  

#1 Gliwice 2018-03-02 17:53
Bardzo ładna i przejrzysta tabelka:-)
oraz rozpiska.
Cytować

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony