Play w styczniu 2021 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Maruszyna (gmina Szaflary), Sufczyn (gmina Dębno), Stare Żukowice (gmina Lisia Góra) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy mieszkańcy Moszczenica (gmina Moszczenica) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Play w listopadzie i grudniu 2020 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Czubrowice (gmina Jerzmanowice-Przeginia), Przysietnica (gmina Stary Sącz) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy mieszkańcy Borzęcin (gmina Borzęcin), Ciche (gmina Czarny Dunajec), Staszkówka (gmina Moszczenica), Turza (gmina Rzepiennik Strzyżewski), Lichwin (gmina Pleśna) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Jak informowaliśmy w grudniu 2020 roku, Plus cały czas rozszerza zasięg nadajników 5G w paśmie 2600 MHz TDD w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu oraz Szczyglicach. Operator Plus posiada  już ponad 1000 stacji bazowych 5G. W zasięgu 5G znajduje się ponad 7 milionów osób w całej Polsce.

Play w listopadzie i grudniu 2020 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Siedliska (gmina Tuchów), Borzęcin (gmina Borzęcin) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy mieszkańcy Witów (gmina Kościelisko), Ryglice (gmina Ryglice) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Sieć Plus zgodnie z zapowiedziami z listopada uruchomiła w Polsce kolejne stacje w technologii 5G w pasmie TDD 2600 MHz. Mieszkańcy Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Szczyglic mogą cieszyć się zasięgiem najszybszego internetu od Plusa w technologii 5G.
Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa 2600 MHz TDD znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców Polski. W tym 3 miejscowości w województwie małopolskim. Dzięki temu zyskają dostęp do najnowocześniejszego, superszybkiego i niezawodnego internetu 5G.

Play w październiku uruchomił nowy nadajniki 4G LTE Ultra w województwie małopolskim, mieszkańcy Przytkowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska), Wielkie Drogi (gmina Skawina) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE. Play pod koniec września posiadał 8448 stacji telekomunikacyjnych (BTS) w Polsce.

Play we wrześniu uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim. Mieszkańcy miejscowości Ciche (gmina Czarny Dunajec), Piotrowice (gmina Przeciszów), Zagórnik (gmina Andrychów) są w zasięgu 4G LTE od fioletowego operatora Play. Natomiast mieszkańcy Łososina Dolna (gmina Łososina Dolna), Rupniów (gmina Limanowa) mogą cieszyć się jeszcze szybszym internetem 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play. 

Strona 1 z 11

Początek strony