Specjalnie dla naszych Czytelników, przygotowaliśmy pierwsze zestawienie ofert no-limit w sieciach komórkowych prepaid. Gdzie najtaniej, jakie są kruczki i haczyki? Prześwietliliśmy najpopularniejsze oferty operatorów komórkowych.
Play w ostatnich dniach uruchomił nowe nadajniki LTE w województwie małopolskim. Już teraz mieszkańcy Łapczyc(gmina Bochnia), Młynnego(gmina Limanowa), Powroźnika(gmina Muszyna) oraz miejscowości Suche(gmina Poronin) mogą cieszyć się ultra szybkim internetem LTE ULTRA od Play.

TOYA przejęła 100 proc. udziałów firmy S-NET, czołowego dostawcy Internetu oraz technologii chmurowej dla klienta biznesowego na rynku krakowskim. Umowa została podpisana w grudniu 2017 r. TOYA jest piątym pod względem wielkości operatorem kablowym, w Polsce, a zakup S-NET pozwoli rozszerzyć profil działalności o usługi dla biznesu oraz wysokiej jakości technologię hostingu w chmurze obliczeniowej. 

Nie pierwszy raz T‑Mobile poprawia zasięg i zwiększa pojemność sieci w miejscach popularnych wśród turystów. Przed tegorocznymi feriami zimowymi T‑Mobile udostępnił klientom usługi z 5 dodatkowych stacji: Ustroń Poniwiec, Jaworki Homole, Czarna Góra, Zieleniec i Białka Tatrzańska. Dodatkowo klienci T‑Mobile mogą korzystać z nowej stacji w Karpaczu jak i niedawno uruchomionej w inwestycji w Sromowcach Niżnych, na granicy Polsko-Słowackiej.
Orange kilka dni temu poprawił swój zasięg w ośrodkach narciarskich. Mieszkańcy Sromowiec Niżnych mogą cieszyć się z zasięgu pomarańczowego operatora. W Bukowinie Tatrzańskiej mieszkańcy mają jeszcze lepszy zasięg 4G LTE na częstotliwości 1800 MHz, a w Łysej Górze i Małastowie 4G LTE na 800 MHz. Mobilne stacje bazowe zostały dostawione w Białce, Czarnej Górze i Jurgowie. Do końca stycznia w ośrodkach narciarskich pojawią się tam kolejne dwie.
Play w ostatnim czasie uruchomił nowe nadajniki LTE w województwie małopolskim. W zasięgu szybkiego internetu LTE jest ponad 92,5 % populacji Polski a LTE ULTRA ponad 1500 miejscowości. Już teraz mieszkańcy Lubomierza(powiat limanowski) oraz Skomielnej Białej(powiat myślenicki) mogą cieszyć się ultra szybkim internetem LTE ULTRA od Play.

Jak informuje T-Mobile, we wtorek 22.11.2017r. koło godz 13 wystąpiły przejściowe kłopoty z transmisją danych w rejonach: małopolskim i śląskim. Wynikało to z uszkodzenia dzierżawionych przez operatora światłowodów. Awaria została usunięta również we wtorek przed godziną 16.
Play w ostatnich dniach uruchomił nowe nadajniki LTE. W zasięgu szybkiego internetu LTE jest 92,5 % populacji Polski a LTE ULTRA 79,5%. Już teraz mieszkańcy Babic, Barwałdu Górnego, Barwałdu Średniego, Jaroszowic, Maszkienic, Staniątek, Skawicy, Woli Dębińskiej oraz Żabna mogą cieszyć się ultra szybkim internetem LTE ULTRA od Play.

Strona 1 z 5

Początek strony