Play w ostatnim czasie uruchomił nowy nadajnik w Lubniu(powiat myślenicki) i Waksmundzie(powiat nowotarski) szybkiego internetu 4G LTE ULTRA. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 94% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,7%.

Play w ostatnich dniach uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Siedliska(gmina Bobowa) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE od Play, natomiast mieszkańcy Szczawnicy, Koszyc Wielkich(gmina Tarnów) i Siołkówki(gmina Grybów) mogą cieszyć się jeszcze szybszym internetem 4G LTE ULTRA od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 94% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,7%.

Play w ostatnim czasie uruchomił nowe nadajniki 4G LTE, w tym jeden w województwie małopolski - w Jeżówce(powiat olkuski). Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 93,9% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,6%.

W ostatnich dniach klienci Play otrzymali w roamingu krajowym zasięg LTE sieci Plus(do tej pory dostępne tylko 2G i 3G). Prędkość w LTE Plusa dla użytkowników sieci Play również jest ograniczona do 3Mb/s. Aby korzystać z roamingu krajowego, należy w smartfonie zaznaczyć opcję automatycznego łączenia z sieciami komórkowymi.
Specjalnie dla naszych Czytelników, przygotowaliśmy pierwsze zestawienie ofert no-limit w sieciach komórkowych prepaid. Gdzie najtaniej, jakie są kruczki i haczyki? Prześwietliliśmy najpopularniejsze oferty operatorów komórkowych.
Play w ostatnich dniach uruchomił nowe nadajniki LTE w województwie małopolskim. Już teraz mieszkańcy Łapczyc(gmina Bochnia), Młynnego(gmina Limanowa), Powroźnika(gmina Muszyna) oraz miejscowości Suche(gmina Poronin) mogą cieszyć się ultra szybkim internetem LTE ULTRA od Play.

TOYA przejęła 100 proc. udziałów firmy S-NET, czołowego dostawcy Internetu oraz technologii chmurowej dla klienta biznesowego na rynku krakowskim. Umowa została podpisana w grudniu 2017 r. TOYA jest piątym pod względem wielkości operatorem kablowym, w Polsce, a zakup S-NET pozwoli rozszerzyć profil działalności o usługi dla biznesu oraz wysokiej jakości technologię hostingu w chmurze obliczeniowej. 

Nie pierwszy raz T‑Mobile poprawia zasięg i zwiększa pojemność sieci w miejscach popularnych wśród turystów. Przed tegorocznymi feriami zimowymi T‑Mobile udostępnił klientom usługi z 5 dodatkowych stacji: Ustroń Poniwiec, Jaworki Homole, Czarna Góra, Zieleniec i Białka Tatrzańska. Dodatkowo klienci T‑Mobile mogą korzystać z nowej stacji w Karpaczu jak i niedawno uruchomionej w inwestycji w Sromowcach Niżnych, na granicy Polsko-Słowackiej.

Strona 1 z 6

Początek strony