Play w ostatnich dniach uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Zgłobic(gmina Tarnów, powiat tarnowski), Wójtowa(gmina Lipniki, powiat gorlicki), Wołowic(gmina Czernichów, powiat krakowski), Krempach(gmina Nowy Targ, powiat nowotarski) oraz Wielkich Dróg(gmina Skawina, powiat krakowski) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 97,2% populacji Polski, a 4G LTE Ultra do 86,8%.

Play w ostatnich dniach uruchomił nowy nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Zabrzeży(gmina Łącko, powiat nowosądecki) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE Ultra od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 96,7% populacji Polski.

Jak informuje Orange, w górskich miejscowościach turystycznych tylko w styczniu użytkownicy pomarańczowej sieci przesłali przez górskie nadajniki ponad 630 TB danych. O 50% więcej niż w styczniu 2018 roku. Tej zimy, od początku grudnia, najbardziej zapracowana była stacja bazowa w centrum Karpacza – w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przeszło przez nią blisko 45 TB danych. Druga w kolejce była ta na Gubałówce – 42 TB danych, a trzecia – obsługująca część Zakopanego – Bystre.

Orange Polska zwiększył prędkość i pojemność sieci komórkowej na stokach narciarskich, w ich pobliżu oraz w miejscowościach turystycznych popularnych zimą. Operator udostępnił klientom 10 nowych stacji bazowych, 64 istniejące zostały wyposażone w dodatkowe urządzenia, a w newralgicznych miejscach są ustawione 4 stacje tymczasowe.
Play w ostatnim miesiącu uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Chochołowa (gmina Czarny Dunajec, powiat nowotarski), Jasienicy (gmina Myślenice, powiat nowotarski), Ostrowska (gmina Nowy Targ, powiat nowotarski), Wilkowiska(gmina Jodłownik, powiat limanowski) oraz Zborowic (gmina Ciężkowice, powiat tarnowski) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 96,7% populacji Polski.

T‑Mobile zwiększa pojemność swojej sieci, dzięki czemu klienci różowej sieci mogą bardziej komfortowo korzystać z internetu mobilnego. W paśmie 2100MHz, z bloku o szerokości 15 MHz, T-Mobile wydzieliło 10MHz pasma i uruchomiło na nim LTE. Pozostałe 5MHz nadal przeznaczone będzie do świadczenia usług w technologii 3G. Dzięki temu klienci T-Mobile zyskali większą pojemność sieci oraz prędkość transferu.
Naukowcy z Zakładu Biofizyki Katedry Fizjologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowili zbadać „Wpływ pól elektromagnetycznych na organizm człowieka” i szukają chętnych mieszkańców Krakowa do udziału w swoim projekcie. Naukowcy UJ chcą sprawdzić wpływ stacji bazowych telefonii komórkowych, nadajników radiowych i telewizyjnych, smartfonów oraz innych urządzeń gospodarstwa domowego, które emitują promieniowanie elektromagnetyczne (PEM).

Play w ostatnim miesiącu uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Łękawicy (gmina Skrzyszów, powiat tarnowski), Sieniawy (gmina Raba Wyżna, powiat nowotarski) oraz Tenczyna (gmina Lubien, powiat myślenicki) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE ULTRA od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 95,7% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 84,8%.

Strona 1 z 7

Początek strony