Play w listopadzie i grudniu 2020 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Siedliska (gmina Tuchów), Borzęcin (gmina Borzęcin) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy mieszkańcy Witów (gmina Kościelisko), Ryglice (gmina Ryglice) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Sieć Plus zgodnie z zapowiedziami z listopada uruchomiła w Polsce kolejne stacje w technologii 5G w pasmie TDD 2600 MHz. Mieszkańcy Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Szczyglic mogą cieszyć się zasięgiem najszybszego internetu od Plusa w technologii 5G.
Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa 2600 MHz TDD znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców Polski. W tym 3 miejscowości w województwie małopolskim. Dzięki temu zyskają dostęp do najnowocześniejszego, superszybkiego i niezawodnego internetu 5G.

Play w październiku uruchomił nowy nadajniki 4G LTE Ultra w województwie małopolskim, mieszkańcy Przytkowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska), Wielkie Drogi (gmina Skawina) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE. Play pod koniec września posiadał 8448 stacji telekomunikacyjnych (BTS) w Polsce.

Play we wrześniu uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim. Mieszkańcy miejscowości Ciche (gmina Czarny Dunajec), Piotrowice (gmina Przeciszów), Zagórnik (gmina Andrychów) są w zasięgu 4G LTE od fioletowego operatora Play. Natomiast mieszkańcy Łososina Dolna (gmina Łososina Dolna), Rupniów (gmina Limanowa) mogą cieszyć się jeszcze szybszym internetem 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play. 

T-Mobile oddał w ostatnim czasie do użytku pierwszą w Polsce sieć telekomunikacyjną - kampusową (czyli prywatną sieć komórkową, działającą na niewielkim obszarze, najczęściej konkretnego zespołu budynków), stworzoną na potrzeby firmy Astor w Krakowie  w pokazowej instalacji fabryki przyszłości. Dzięki takiej inwestycji T-Mobile jest w stanie zagwarantować trwałe parametry jakościowe oraz zabezpieczenia przed ingerencją z zewnątrz.

Play w sierpniu uruchomił nowe nadajnik 4G LTE w województwie małopolskim. Mieszkańcy Łużna (gmina Łużna), Rzyki (gmina Andrychów), Biadoliny Radłowskie (gmina Wojnicz), Nowe Bystre (gmina Poronin) są w zasięgu 4G LTE od fioletowego operatora Play. Natomiast mieszkańcy Polanki Wielkiej (gmina Polanka Wielka), Nowe Bystre (gmina Poronin), Biskupice Radłowskie (gmina Radłów) mogą cieszyć się jeszcze szybszym internetem 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play. 

Play w lipcu uruchomił nowy nadajnik 4G LTE w województwie małopolskim. Mieszkańcy Sidziny (gmina Bystra-Sidzina) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE od fioletowego operatora Play.

Strona 1 z 11

Początek strony