Play w czerwcu 2021 roku uruchomił nowy nadajnik 4G LTE Ultra w województwie małopolskim, mieszkańcy Sufczyn (gmina Dębno) oraz Bliska (gmina Łososina Dolna) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Play w maju 2021 roku uruchomił nowy nadajnik 4G LTE Ultrwa w województwie małopolskim, mieszkańcy Gorzowa (gmina Chełmek) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Play w marcu i kwietniu 2021 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Golkowice (gmina Wieliczka), Olszówka (gmina Mszana Dolna) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy Koźmice Wielkie (gmina Wieliczka), Przyszowa (gmina Łukowica), Siedliska (gmina Tuchów), Groń (gmina Bukowina Tatrzańska), Podłęże (gmina Niepołomice), Leśnica (gmina Bukowina Tatrzańska), Rzepiennik Strzyżewski (gmina Rzepiennik Strzyżewski) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Play w styczniu 2021 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Maruszyna (gmina Szaflary), Sufczyn (gmina Dębno), Stare Żukowice (gmina Lisia Góra) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy Moszczenica (gmina Moszczenica) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Play w listopadzie i grudniu 2020 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Czubrowice (gmina Jerzmanowice-Przeginia), Przysietnica (gmina Stary Sącz) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy mieszkańcy Borzęcin (gmina Borzęcin), Ciche (gmina Czarny Dunajec), Staszkówka (gmina Moszczenica), Turza (gmina Rzepiennik Strzyżewski), Lichwin (gmina Pleśna) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Jak informowaliśmy w grudniu 2020 roku, Plus cały czas rozszerza zasięg nadajników 5G w paśmie 2600 MHz TDD w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu oraz Szczyglicach. Operator Plus posiada  już ponad 1000 stacji bazowych 5G. W zasięgu 5G znajduje się ponad 7 milionów osób w całej Polsce.

Play w listopadzie i grudniu 2020 roku uruchomił nowe nadajniki 4G LTE w województwie małopolskim, mieszkańcy Siedliska (gmina Tuchów), Borzęcin (gmina Borzęcin) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE. Natomiast mieszkańcy mieszkańcy Witów (gmina Kościelisko), Ryglice (gmina Ryglice) są już w zasięgu jeszcze szybszego internetu 4G LTE ULTRA od fioletowego operatora Play z agregacją pasm LTE.
Sieć Plus zgodnie z zapowiedziami z listopada uruchomiła w Polsce kolejne stacje w technologii 5G w pasmie TDD 2600 MHz. Mieszkańcy Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Szczyglic mogą cieszyć się zasięgiem najszybszego internetu od Plusa w technologii 5G.

Strona 1 z 12

Początek strony