Play w ostatnim miesiącu uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Łękawicy (gmina Skrzyszów, powiat tarnowski), Sieniawy (gmina Raba Wyżna, powiat nowotarski) oraz Tenczyna (gmina Lubien, powiat myślenicki) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE ULTRA od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 95,7% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 84,8%.

T-Mobile zwiększa zasięg w górach. Po poprawie zasięgu w Dolinie Chochołowskiej, Ornaku i Morskim Oku przyszła kolej na Murowaniec. Dzięki inwestycji T-Mobile, turyści mogą pozostać w zasięgu magentowej sieci podczas przebywania w schronisku Murowaniec oraz okolicach.
Play w ostatnim miesiącu uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Kasinki Małej (gmina Mszana Dolna, powiat limanowski) oraz Łękawicy (gmina Skrzyszów, powiat tarnowski) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE od Play, natomiast mieszkańcy Skrzyszowa (gmina Skrzyszów, powiat tarnowski) oraz Polnej (gmina Grybów, powiat nowosądecki) mogą cieszyć się jeszcze szybszym internetem 4G LTE ULTRA od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 94% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,7%.

Jak informuje Virgin Mobile w swoim komunikacie, od 27.08.2018r. klienci Operatora nie będą mogli już aktywować darmowego pakietu #Freemium, w którym dostępne było za darmo 30 minut na stacjonarne i komórki, 30 sms do wszystkich sieci oraz 300 MB Internetu miesięcznie. Abonenci, którzy mają aktywny pakiet przed 26.08.2018r, nie będą mogli odnowić pakietu po okresie jego wygaśnięcia. AKTUALIZACJA: Virgin Mobile wprowadził nowy pakiet za 3 zł o identycznych parametrach jak darmowy #Freemium.

T‑Mobile Polska we współpracy z firmą ABARO wdroży dla Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Geotermia Podhalańska S.A system pozwalający odczytać automatycznie ciepłomierze, korzystając z technologii NB-IoT. Dzięki temu rozwiązaniu, Geotermia Podhalańska będzie pierwszą w Polsce siecią ciepłowniczą, w której zdalny odczyt w całości oparty zostanie o technologię transmisji NB IoT.
Play w ostatnim czasie uruchomił nowy nadajnik w Podolszu (powiat oświęcimski, gmina Zator) szybkiego internetu 4G LTE ULTRA. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 94% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,7%.

Play w ostatnim czasie uruchomił nowy nadajnik w Lubniu(powiat myślenicki) i Waksmundzie(powiat nowotarski) szybkiego internetu 4G LTE ULTRA. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 94% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,7%.

Play w ostatnich dniach uruchomił nowe nadajniki w województwie małopolskim. Mieszkańcy Siedliska(gmina Bobowa) mogą cieszyć się szybkim internetem 4G LTE od Play, natomiast mieszkańcy Szczawnicy, Koszyc Wielkich(gmina Tarnów) i Siołkówki(gmina Grybów) mogą cieszyć się jeszcze szybszym internetem 4G LTE ULTRA od Play. Na chwilę obecną 4G LTE dociera do 94% populacji Polski, natomiast 4G LTE ULTRA do 82,7%.

Strona 1 z 7

Początek strony