Play w październiku 2022r uruchomił nowe nadajniki 4G oraz 4G LTE Ultra w województwie małopolskim. Październik 2022 roku należał ponownie do wybitnie udanych miesięcy jeżeli chodzi o województwo małopolskie i technologię LTE Advanced od Play.

Orange zaprasza od 21 listopada do swojego salonu w Krakowie w Galerii Zakopiańskiej na testy Orange Światłowodu Pro 10.0 . Przepustowość, czyli maksimum możliwość technologii XGSPON wynosi 10 Gb/s, natomiast przepływność, czyli szybkość internetu, jaką użytkownik może osiągnąć na swoim urządzeniu to 8 Gb/s.

Cordiant Digital Infrastructure Limited i Astatine Investment Partners sfinalizowały transakcję, w ramach której notowany na giełdzie papierów wartościowych w Londynie fundusz przejął 100% udziałów w firmie Emitel S.A, która jest operatorem ogólnopolskich multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej oraz właścicielem większości obiektów nadawczych w Polsce.

Orange uruchomił nadajniki 2G, 3G oraz 4G LTE w tunelu na zakopiance pod Luboniem Małym. Dzięki instalacji radiokomunikacyjnej użytkownicy sieci Orange mogą pozostać w łączności w tunelu na zakopiance oraz korzystać z transferu danych pod ziemią.

Play we wrześniu 2022r uruchomił nowe nadajniki 4G oraz 4G LTE Ultra w województwie małopolskim. Wrzesień 2022 roku należał ponownie do wybitnie udanych miesięcy jeżeli chodzi o województwo małopolskie i technologię LTE Advanced od Play.

Play w sierpniu 2022r uruchomił nowe nadajniki 4G oraz 4G LTE Ultra w województwie małopolskim. Sierpień 2022 roku należał ponownie do wybitnie udanych miesięcy jeżeli chodzi o województwo małopolskie i technologię LTE Advanced od Play.

Play w lipcu 2022r uruchomił nowe nadajniki 4G oraz 4G LTE Ultra w województwie małopolskim. Lipiec 2022 roku należał ponownie do wybitnie udanych miesięcy jeżeli chodzi o województwo małopolskie, do wielu miejscowości Play dotarł ze swoim szybkim, fioletowym internetem.

Play w czerwcu 2022r uruchomił nowe nadajniki 4G oraz 4G LTE Ultra w województwie małopolskim. Czerwiec 2022 roku należał znów do wybitnie udanych miesięcy jeżeli chodzi o województwo małopolskie, do wielu miejscowości Play dotarł ze swoim szybkim, fioletowym internetem. Dodatkowo Play posiada w Polsce już ponad 10 000 stacji nadawczych.

Strona 1 z 14

Początek strony