W ostatnich dniach klienci Play otrzymali w roamingu krajowym zasięg LTE sieci Plus(do tej pory dostępne tylko 2G i 3G). Prędkość w LTE Plusa dla użytkowników sieci Play również jest ograniczona do 3Mb/s. Aby korzystać z roamingu krajowego, należy w smartfonie zaznaczyć opcję automatycznego łączenia z sieciami komórkowymi.

Od stycznia 2018r. Play korzysta również z nadajników LTE Orange w roamingu krajowym, prędkość w roamingu krajowym we wszystkich technologiach w roamingu krajowym ograniczona jest do 3Mb/s, natomiast w sieci własnej Play nie ma takich ograniczeń.

>>> Porównanie ofert komórkowych bez limitu - luty 2018r. <<<

Play

Komentarze  

#3 fafaf 2018-04-17 14:49
test tstowski
Cytować
#2 Konserwator_zabytków 2018-04-03 15:58
A to Plus ma jakiś zasięg LTE? Przecież ten dziadek technologii nie inwestuje i nie modernizuje swojej infrastruktury. Sprzęt Plusa powinien zostać wystawiony do muzeum.
Cytować
#1 Teleman 2018-04-03 15:46
Mam numer w Plusie, chciałbym osiągnąć to 3 Mb/s jak klienci Play :/ Ja jedynie mogę cieszyć się zawrotną prędkością 1 Mb/s w ciągu dnia, a w szczycie nawet 0,5Mb/s.. Jeszcze zostało mi 11 miesięcy z umową z Plusem..
Cytować

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony