T-Mobile Polska dociera z zasięgiem sieci 5G Bardziej (w paśmie C na częstotliwości 3,7 GHZ) do 1/4 mieszkańców Polski. W styczniu 2024r. po starcie 5G Bardziej, szybki internet był dostępny tylko w Krakowie, Słomnikach oraz Pałęcznicy. T-Mobile w ostatnich tygodniach zwiększył liczbę stacji 5G w województwie małopolskim.

Do zasięgu 5G Bardziej dołączyły miejscowości ościenne Krakowa (Niepołomice, Wieliczka, Skawina) oraz Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Nowy Sącz, Stary Sącz, Grybów, Andrychów, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ oraz Zakopane. W Krakowie pracuje 140 stacji bazowych 5G na częstotliwości 3,7GHz.Udostępnienie klientom T-Mobile ponad 2000 stacji bazowych działających w paśmie C w ciągu niecałych dwóch i pół miesiąca od momentu startu 5G Bardziej to efekt przygotowań rozpoczętych jeszcze na początku roku 2023 i konsekwentnej realizacji planów inwestycyjnych. Rozwój sieci 5G to nie tylko indywidualne korzyści dla nas wszystkich, ale też nowe możliwości dla cyfrowej transformacji Polski. Dzięki wprowadzeniu 5G Bardziej, T-Mobile oferuje internet mobilny o prędkościach sięgających 1 Gb/s, umożliwiając klientom korzystanie z najbardziej zaawansowanych usług internetowych w najlepszej jakości.

T-Mobile.pl

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony