Start nowej stacji, której nadawcą jest Telewizja Puls, jest planowany na 19 lipca 2012 roku na godz. 12:00. Program dostępny jest za darmo poprzez darmową naziemną telewizję cyfrową(DVB-T) w multipleksie-2. Nie wiesz czy jesteś w zasięgu DVB-T? Zobacz nasz wykaz tutaj. W ofercie programowej nowego kanału znajdą się bajki dla dzieci, seriale, programy rozrywkowe, edukacyjne i poradnikowe. Nie zabraknie też najważniejszych informacji z show-biznesu oraz programów dokumentalnych prezentujących tajniki naszego globu.

PULS 2 to także światowej renomy produkcje talk-show, programy reality oraz kulinarne. W ofercie stacji nie zabraknie rozrywki filmowej oraz pasm z największymi muzycznymi hitami.

TV Puls 2 w początkowej fazie rozwoju będzie nadawać 12 godzin dziennie (w godz. 12.00 - 24.00), ale wraz z poszerzeniem realnej dystrybucji kanał będzie wydłużał czas swojej emisji.

Komentarze  

#1 Irek_L 2012-07-16 12:12
Lepszy TV Puls2 niż ATM Rozrywka(czytaj POlsat2 BIS)..
Cytować

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony