Stacji Polskiego Radia można słuchać przez Internet, w analogowych odbiornikach radiowych (częstotliwościach UKF - FM, falach długich - Programu 1 na 225kHz) oraz cyfrowych (DAB+). Polskie Radio oferuje również możliwość słuchania swoich stacji przez zwykły telefon komórkowy lub stacjonarny - wystarczy wybrać odpowiedni numer i zadzwonić.

Transmisja stacji radiowych odbywa się w ramach sieci PSTN (od ang. public switched telephone network) czyli publicznej komutowanej sieci telefonicznej. Zakres numerów telefonicznych należy do Polskiego Radia.

Numery telefoniczne:
  • 22 645 91 00 - Jedynka
  • 22 645 92 00 - Dwójka
  • 22 645 93 00 - Trójka
  • 22 645 94 00 - Polskie Radio 24

Opłata jak za połączenie na numer stacjonarny. Jak słuchać stacji Polskiego Radia za darmo przez telefon? Wystarczy posiadać nielimitowane minuty na stacjonarne. Jaką ofertę wybrać? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu Porównanie ofert komórkowych bez limitu.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony