Z okazji Mundialu w Rosji, od dnia 7 czerwca 2018r. kanał TVP Sport  dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej(DVB-T) na Multipleksie 3(MUX-3). Kanał sportowy Telewizji Polskiej zastąpił inny kanał telewizji publicznej - TVP Rozrywka.

Kanał TVP Sport jest aktualnie jedynym kanałem sportowym dostępnym w naziemnej telewizji cyfrowej(wcześniej dostępny był Polsat Sport News na Multipleksie 2(MUX-2), jednak 2 stycznia 2017r. został przekształcony w Super Polsat).

Większość telewizorów i odbiorników NTC powinno automatycznie dodać kanał TVP Sport. Jednak jeśli tak się nie stanie, należy przeprogramować telewizor lub odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej poprzez automatycznie wyszukanie programów telewizyjnych.

*** Wykaz nadajników telewizji cyfrowej w województwie małopolskim -> Kliknij tutaj ***

W naziemnej telewizji cyfrowej kanał TVP Sport dostępny jest w jakości SD(standardowej rozdzielczości), natomiast w telewizjach kablowych oraz u operatorów satelitarnych kanał ten emitowany jest w wysokiej rozdzielczości HD.

Od dnia 7 czerwca 2018r. kanał TVP Rozrywka dostępny jest tylko u operatorów kablowych i satelitarnych. W przyszłości nie jest wykluczone, że kanał TVP Rozrywka powróci do naziemnej telewizji cyfrowej - Telewizja Publiczna dysponuje trzema miejscami w Multipleksie 8(MUX-8). Kanał TVP Rozrywka wystartował 15 kwietnia 2013r, od początku dostępny był w naziemnej telewizji cyfrowej.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony