Telewizja Puls i Radio RMF FM przeprowadziły konkurs, w którym nagrodą była rola w drugim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Zwyciężyła Katarzyna Tulik z Tarnowa. Emisja odcinka z jej udziałem już 20 kwietnia, tylko w TV Puls!

Konkurs organizowany przez Telewizję Puls i Radio RMF FM cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy otrzymali kilkaset zgłoszeń od osób z całej Polski, które chciały spełnić swoje marzenie o grze w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz poznaniu ekipy. Wybór nie był łatwy, jednak najlepsza okazała się mieszkanka Tarnowa – Katarzyna Tulik. W towarzystwie aktorów i ekipy spędziła dzień na planie serialu we Wrocławiu i wzięła udział w jego produkcji. 20 kwietnia o godzinie 19:00 zobaczymy ją na ekranie TV Puls w roli klientki tytułowego lombardu.

- Każdy aktor odgrywa sceny życiowe. Są one odzwierciedleniem tego, co może spotkać każdego człowieka. To bardzo życiowy serial. Na planie jest cudownie. Wszyscy aktorzy są bardzo mili, pomocni, uśmiechnięci, a to jest najważniejsze. Ekipa jest fantastyczna. Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie stroje i garderoba. Rekwizyty z ,,Lombardu…” też przykuwają oko – powiedziała Katarzyna Tulik.

Making off z planu z udziałem Katarzyny Tulik:
https://www.youtube.com/watch?v=XtUrPo622Fw
 
„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” - OPIS SERIALU

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Odcinki można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00 w TV Puls.

Produkcję docenili widzowie, przyznając jej Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Producentem wykonawczym serialu jest Studio A.

fot. TV PULS


Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2 dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej(DVB-T) na Multipleksie 2(MUX-2) . Kanał TV Puls dociera do 35,5 mln widzów, a PULS 2 – do 29,1 mln widzów (październik 2017; 4+). Rok 2017 był rekordowy pod względem wyników TV Puls, który aż 7 razy zajął miejsce na podium najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych. Rekord odnotował też PULS 2, który w lipcu 2017 osiągnął najwyższą w historii oglądalność na poziomie 3,45% (SHR, All 16-49), a od momentu powstania w 2012 zanotował wzrost o ponad 740% SHR. Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym: premierowe hity filmowe i seriale, najlepsze światowe animacje i dokumenty, produkcje własne (seriale „Lombard. Życie pod zastaw” i „Lekarze na start”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń na skalę ogólnopolską, jakimi były Mazurska Noc Kabaretowa 2017 czy Zielonogórska Noc Kabaretowa 2017. Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu m.in.: Monolith, Viacom, Sony Pictures Television, A+E Networks, Warner Bros., Disney, NBC Universal i CBS. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz prestiżowej Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Telekamerę Tele Tygodnia 2018 otrzymał również serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

TV Puls

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony