"Blisko, bliżej, więcej" - to hasło nowej jesiennej ramówki TVP3 Kraków. O godz. 7.00 dziennikarze stacji przywitają widzów w programie "Nowy dzień z Telewizją Kraków", a o 20.30 codziennie nowe pasma publicystyczno - reporterskie. W niedzielne wieczory stacja zaprasza na program z najwybitniejszymi dokonaniami z 55 lat istnienia Telewizji Kraków. Wieczorna "Kronika" będzie wcześniej niż dotychczas - o 21.30.

Nowe programy autorskie Telewizji Kraków:

„Więcej sportu” - poniedziałek, godz. 20.35
W nowym programie będzie dużo o sporcie, a nawet bardzo dużo o polskim i małopolskim hokeju.

„Blisko ludzi” - wtorek, godz. 20.35
Reporterzy TVP3 Kraków będą z widzami protestować przeciwko bezprawiu, szukać rozwiązań sporów, pomagać najsłabszym, a tam gdzie są kłótnie - będą szukać porozumienia.

„Bliżej niż inni” - środa, godz. 20.35

Media lokalne  pełnią funkcję informacyjną, opiniotwórczą i interwencyjną. W programie studyjno – filmowym dziennikarze poruszać będą tematy ważne dla lokalnych społeczności. Dyskusja w studiu będzie poparta materiałami filmowymi z regionów Małopolski. Gośćmi w studiu będę eksperci, dziennikarze i wydawcy mediów

„Więcej kultury” - czwartek, godz. 20.35
Program studyjno-filmowy, przedstawiający najważniejsze wydarzenia kulturalne w Regionie. Obok relacji z wydarzeń, w programie znajda się zapowiedzi nadchodzących imprez w Małopolsce oraz rozmowy o nich. Gośćmi w programie będą animatorzy kultury, artyści, dyrektorzy placówek kulturalnych oraz krytycy.

Wieczorne wydanie "Kroniki" - codziennie, godz. 21.30
Wieczorne wydanie programu informacyjnego "Kronika" będzie emitowane nieco wcześniej, niż do tej pory, tj. o godzinie 21.30.

Szczegóły: www.krakow.tvp.pl


Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony