20 i 27 sierpnia TVP Kobieta wyemituje premierowe odcinki cyklu „Kobiety Podhala”. W najnowszych odcinkach prowadząca program Anna Kostrzewska przyjrzy się z bliska twórczości dwóch wyjątkowych kobiet: Zofii Forteckiej - jednej z najciekawszych na świecie autorek malarstwa na szkle i Anety Larysy Knap, projektantki mody z Podhala.

Cykl „Kobiety Podhala” odkrywa przed widzami piękno Zakopanego oraz wyjątkowe kobiety żyjące z pasji i realizujące je właśnie na Podhalu. Widzowie dowiedzą się, co tak naprawdę czyni wyjątkowym to miejsce na mapie Polski. Co sprawiło, że właśnie tu rozwinęły się unikatowe w skali naszego kraju, a nawet świata: rzemiosło, muzyka oraz malarstwo. Kim tak naprawdę są góralki – jakie wyznają wartości, czym jest dla nich szczęście oraz jak udaje im się dziś realizować i udoskonalać tradycję przekazywaną przez pokolenia. Każdy odcinek to prawdziwa podróż przez historię.

Program „Kobiety Podhala” powstał przy współpracy z Miastem Zakopane i Zakopiańskim Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony