3 sierpnia 2023 roku, o godzinie 6:00 stacje "TV4" (Czwórka) oraz "TV6" (Szóstka) zmieniły swoje logotypy. Nowe logotypy Czwórki oraz Szóstki nawiązują do stylu kanałów Grupy Polsat. W logotypie TV4 dominują kolory pomarańczowo-czerwone, a w logotypie TV6 kolor zielony.

Czwórka (TV4) to kanał telewizyjny pełen wachlarzu telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, atrakcyjne programy rozrywkowe i popularnonaukowe. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce - „Galileo”, jednym z najpopularniejszych kabaretowych show jakim są „Gwiazdy Kabaretu”  a także odnoszącym sukcesy pasmem wieczornym, którego hitami stały się seriale „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, „Policjantki i Policjanci" oraz najnowszy serial „Święty”, z powodzeniem konkurujące z propozycjami największych polskich stacji.


Szóstka (TV6) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, popularnych seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.


Stare logotypy TV4 i TV6


Nowe logotypy TV4 i TV6

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony