Melanie C, jako gwiazda tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką, zrezygnowała z występu pod naciskiem internetowych komentarzy. W zamian zagraniczną gwiazdą wieczoru w Zakopanem będzie zespół Black Eyed Peas.

Muzycy z USA na zakopiańskiej scenie wykonają swoje największe hity, m.in. „Where Is the Love?” i „I Gotta Feeling”. Wspólnie z Sarą James, z którą niedawno spotkali się w finale „America’s Got Talent”, zaśpiewają przebój „Let’s Get It Started”.

Na Równi Krupowej wystąpią też największe polskie gwiazdy. Wśród nich: Edyta Górniak z synem Allanem Krupą oraz Justyna Steczkowska z synem, Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją „Mike&Laurent”. Show przygotowuje również MaRina.

Nie zabraknie wschodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej: Sary James, Viki Gabor i Darii. Na scenie pojawią się ponadto: niekwestionowany król disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers, Thomas Anders i barwna karawana Don Vasyla. Pokaz DJ-skich umiejętności zaprezentuje formacja Komodo.

O podhalański klimat z góralskim przytupem zadbają: Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka oraz kapela Ciupaga. Wydarzeniem będzie występ ukraińskiej supergwiazdy zespołu Dzidzio.

Nie zawiodą giganci disco. Na Równi Krupowej stawią się: Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan i Blanka.

Widzów czeka niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie ich w świat największych gwiazd i przebojów disco, kryształowych kul, DJ-ów, remiksów i rozgrzanych do czerwoności parkietów.

Start o godzinie 20:00, 31 grudnia w TVP2 (Dwójce).

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony