We wtorek, 20 grudnia, wystartował pierwszy polski kanał skierowany do nastolatków – Alfa TVP. Na jego ofertę będą się składać audycje edukacyjne i rozrywkowe, seriale animowane oraz fabularne seriale aktorskie. Wśród nowości znajdziemy brytyjskie seriale „Prawie nigdy” oraz nowy sezon „Malory Towers”, a także program edukacyjny, który jest jedną z propozycji Alfa TVP na ferie. Kanał planuje także realizację produkcji własnych, w tym sitcomu.

Celem uruchomienia Alfa TVP jest rozszerzenie zakresu działalności TVP o nową grupę docelową, jaką są starsze dzieci i młodzież. Kanał dedykowany nastolatkom pozwala na płynne przechodzenie widza w ramach szerokiej oferty TVP: od TVP ABC 2, przez TVP ABC do Alfa TVP i kanałów dedykowanych dorosłym.

Alfa TVP będzie dostępny na stronie TVP.pl, w aplikacji TVP GO oraz w naziemnej telewizji cyfrowej przez internet (w ramach hybrydowej telewizji).

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony