Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji 25 lutego 2021 roku rozstrzygnęła konkurs na miejsce w multipleksie 1 (MUX-1) naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał Silver TV od Michała Winnickiego dostępny będzie w związku z nieprzedłużeniem koncesji przez KRRiT dla kanału ATM Rozrywka, ponieważ nadawca nie złożył wniosku o przedłużenie w wymaganym czasie.

Program Silver TV będzie przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wzięła pod uwagę, że na rynku telewizji naziemnej brakuje oferty dla osób w podeszłym wieku. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. Zgodnie z koncesją Silver TV, powyższe audycje zajmować będą minimum 70% czasu w godzinach od 06:00 do 23:00.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony