Sylwester Marzeń organizowany przez Telewizję Polską odbędzie się na Równi Krupowej w Zakopanem, a nie jak wcześniej zapowiadano przy Wielkiej Krokwi. Taką decyzje podjął zarząd TVP w porozumieniu z władzami miasta. Mieszkańcy i ekolodzy 16 listopada protestowali przeciwko organizacji “Sylwestra z Dwójką” pod Wielką Krokwią. Do tej pory impreza  odbywała się na Równi Krupowej. W tym roku TVP postanowiło przenieść ją w bardziej prestiżowe miejsce – pod znaną skocznię, a jednocześnie pod granice Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Organizowany w Zakopanem od kilku lat sylwester z TVP cieszy się bardzo dużą popularnością. Pod Giewontem w latach ubiegłych występowały takie gwiazdy jak: Luis Fonsi, Modern Talking, Ricchi e Poveri, Al Bano, Boney M., Dr Alban, Oceana, Shaun Baker i gwiazdy polskiej estrady.

Od 2017 roku, kiedy po raz pierwszy TVP zorganizowała Sylwestra w Zakopanem, zainteresowanie sylwestrowym pobytem w tym mieście wzrasta z roku na rok. W zeszłym roku prawie 80 tys. osób było zainteresowanych spędzeniem Sylwestra w Zakopanem. Bardzo możliwe, że i w tym roku rekord uczestników zostanie znów pobity.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony