Mieszkańcy osiedla Bukowska w Skawinie protestują przeciwko budowie stacji bazowej telefonii komórkowej Play o oznaczeniu OLU7122A. Mieszkańcy mają za złe operatorowi, że nikt ich nie poinformował o tej inwestycji. Nowy maszt ma powstać przy ul. Bukowskiej 30A na terenie prywatnej działki numer 4104.

Mieszkańcy Skawiny o inwestycji dowiedzieli się dopiero na stronie Starostwa Powiatowego w Krakowie. Operator Play próbował już wybudować maszt w okolicy, obok Szkoły Podstawowej numer 6 w Skawinie, jednak zarząd Osiedla Bukowskiej w Skawinie negatywnie zaopiniował wskazany wniosek i zaproponował lokalizację zastępcza - przy zbiorniku Gubałówka (ul. Dębca), jednak Play odrzucił taką propozycję. Jak informuje Zarząd Osiedla - inwestor próbował "zastraszyć" sprawą sądową o zgodę na maszt, jednak ostatecznie sprawa ucichła - aż do momentu pozyskania terenu prywatnego a nie gminnego - Bukowskiej 30A.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony