W związku z rozbudową sieci nadajników Play (wzrost liczby stacji bazowych o ponad 20% od początku 2020 roku), dostęp do nadajników T- Mobile Polska od 28 grudnia 2021r. będzie niedostępny. Oznacza to, że korzystanie z telefonu w oparciu o sieć T- Mobile dla klientów Play będzie niemożliwe. Natomiast dostęp do sieci Orange nadal będzie możliwy.

Zmiany dotyczą łączenia się z nadajnikiem i nie wpływają na komunikację między operatorami. Nie ograniczają one możliwości wysyłania i odbierania wiadomości oraz dzwonienia i odbierania połączeń do i od numerów w T- Mobile.

Zmiana będzie niezauważalna dla użytkowników sieci Play pod warunkiem, że  telefon skonfigurowany jest na automatyczny wybór sieci lub ustawiony ręcznie na korzystanie z nadajników Play.

Jest to kolejne ograniczenie korzystania z obcych sieci w roamingu krajowym klientów Play, w grudniu 2019 roku został wyłączony dostęp do sieci Plus.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony