Orange każdego lata przygotowuje swoją sieć mobilną w miejscowościach turystycznych, tak aby klienci mogli z niej korzystać bardziej komfortowo. Chodzi o miejscowości nad w górach i nad jeziorami. Orange robi to na kilka sposobów. Buduje nowe stacje oraz dostawia stacje mobilne, operator dokłada warstwy LTE oraz refarming częstotliwości.

Orange mobilne stacje bazowe ustawił w Białce oraz Kluszkowcach. Na stacjach, pracujących w rejonach turystycznych operator dołożył dodatkowe 183 warstwy LTE. Oznacza to, że stacje są lepiej doposażone i wykorzystują więcej częstotliwości, co przekłada się na lepszy zasięg i jakość. Kolejne 56 jest w planach. Wreszcie refarming, który Orange przeprowadził w 72 rejonach turystycznych. Dzięki temu pojemność sieci mobilnej na tych terenach wzrosła aż o 42%.

Z myślą o tegorocznych wakacjach Orange podwyższył także – do najwyższego priorytetu – monitoring stacji zlokalizowanych na obszarach turystycznych.

biuroprasowe.orange.pl

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony