T‑Mobile zwiększa pojemność swojej sieci, dzięki czemu klienci różowej sieci mogą bardziej komfortowo korzystać z internetu mobilnego. W paśmie 2100MHz, z bloku o szerokości 15 MHz, T-Mobile wydzieliło 10MHz pasma i uruchomiło na nim LTE. Pozostałe 5MHz nadal przeznaczone będzie do świadczenia usług w technologii 3G. Dzięki temu klienci T-Mobile zyskali większą pojemność sieci oraz prędkość transferu.

Z szybszej sieci mogą korzystać mieszkańcy Krakowa, Karpacza oraz Zakopanego, co nie jest bez znaczenia przed okresem świątecznym. Szusując na nartach w Karpaczu czy świętując Sylwestra na zakopiańskich Krupówkach można korzystać z szybkiego internetu LTE T-Mobile. Wybierając się w góry, turyści mają zasięg sieci T-Mobile w 4 schroniskach: w Dolinie Chochołowskiej, Ornaku, Morskim Oku i Murowańcu.

T-Mobile.pl

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony