Każdy kiedyś zaczyna i nie zawsze bywa łatwo. Ale zawsze warto. Wystartowała IX edycja MEGAFONU, konkursu Radia Kraków dla młodych wykonawców z Małopolski. Być może to właśnie Ty i Twój zespół staniecie na scenie przed szerszą publicznością 23 czerwca podczas „Wianków. Święta Muzyki”. Potem będzie szansa na zarejestrowanie kilku piosenek w studiu nagrań Radia Kraków.
Spróbować nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że zrobili to już znakomici laureaci wcześniejszych edycji MEGAFONU - SALK, Meeow czy Wicked Heads i reklamacji nie było.Zasady są proste. Z nadsyłanych zgłoszeń, jury złożone z dziennikarzy redakcji muzycznej Radia Kraków, wybiera uczestników konkursu, których utwory w programach „Megafon” prezentować będzie Agnieszka Barańska (program „Megafon” na antenie Radia Kraków we wtorki między godz. 19.00 a 20.30). Po zakończeniu prezentacji, w czerwcu wyłonionych zostanie 3 finalistów konkursu, którzy wystąpią podczas finałowego, plenerowego  koncertu w ramach „Wianków. Święta Muzyki”. Nagroda dla zwycięzcy IX edycji MEGAFONU to także 20 godzin studia nagraniowego w Radiu Kraków.

Zgłoszenia zawierające opis zespołu, zdjęcie i dwie mp3-ki można wysyłać już teraz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 4 czerwca.

Szczegóły w regulaminie konkursu: http://www.radiokrakow.pl/nasze-akcje/rusza-kolejna-edycja-megafonu/

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony