Cyfrowe OFF Radio Kraków obchodzi 3 urodziny. Olbrzymia ilość ciekawych gości w studiu, nowe audycje muzyczne oraz bardzo udane imprezy DJ-skie - tak było w roku 2017. OFF Radio Kraków zaprasza do wspólnego uczczenia urodzin OFF Radia, już 27 stycznia!

Tym razem impreza będzie podzielona na dwie części.
1. część urodzin obędzie się w Studiu Koncertowym im. Romany Bobrowskiej, zlokalizowanym w siedzibie Radia Kraków. Na scenie zaprezentuje się Jacaszek, polski artysta dźwiękowy i producent muzyczny, autor eksperymentalnej muzyki elektroakustycznej. Swoją nową płytę Bangers Must Die przedstawi także producent związany z Off Radiem Kraków - Minoo. Natomiast Daniel Szlajnda, znany również pod pseudonimem Daniel Drumz, uchyli rąbka tajemnicy i wykona prapremierowo Live Act prezentujący jego nadchodzący album.

2. część urodzin odbędzie się w klubie Forum Przestrzenie, gdzie słuchacze świętować będą w nieco bardziej tanecznym stylu. Swoją premierę będzie miał długo wyczekiwany, debiutancki album duetu Krakowitz. Za deckami pojawią się także DJ-e i producenci związani z rozgłośnią: Kixnare, Eta Hox, Discomule, Herbaciarz, Good Paul i Kfjatek.  

Dodatkowo do współpracy OFF Radio zaprosiło stołeczną ekipę VJ-ską: Visual Family Collective, znaną z kolaboracji z takimi festiwalami jak Audioriver czy Up To Date. Zapewnią oni oprawę wizualną podczas koncertu w Studiu Radia Kraków oraz podczas imprezy w Forum Przestrzenie.

OFF Radio Kraków zaprasza wszystkich sympatyków i słuchaczy do wspólnego świętowania w tym specjalnym dla nas dniu. Przybywajcie!

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony