W poniedziałek 11 grudnia po raz szósty z rzędu w RMF Classic startuje akcja „Najpiękniejsza muzyka na Święta”. Stacja całkowicie zmieni repertuar z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przez 24 godziny na dobę, aż do 26 grudnia, RMF Classic grać będzie wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat odpowiada nastrojowi tych wyjątkowych dni.

W repertuarze – jak co roku – dobrze znane  gwiazdkowe hity, często w oryginalnych aranżacjach i zaskakujących interpretacjach. Będą też nowości - coraz częściej bowiem ambicją wielu artystów jest nagranie świątecznej piosenki. Już w trakcie samych Świąt w RMF Classic zabrzmią także najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Dodatkowo słuchacze mogą głosować w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów.

Punktem kulminacyjnym akcji będzie specjalny świąteczny program prowadzony przez Kayah, która do studia RMF Classic zaprosi przyjaciół – Urszulę Dudziak, Patricię Kazadi, Marcina Wyrostka i Igora Herbuta.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony