Po Tarnowie, Nowym Sączu i Zakopanem, Gorlice są kolejnym małopolskim miastem z lokalnym studiem Radia Kraków – studio gorlickie oficjalnie zainaugurowało swoją działalność 19 września. Studio mieści się pod nowym adresem Radia Kraków – Gorlice, ul. Piekarska 4.
„Uruchomienie lokalnego studia w Gorlicach to dla nas niezwykle ważne wydarzenie  - podkreśla Prezes Radia Kraków Przemysław Bolechowski.  - Jako regionalna rozgłośnia radia publicznego chcemy być najważniejszym źródłem informacji dla wszystkich  mieszkańców Małopolski. Mamy nadzieję, że będzie to wydarzenie ważne również dla mieszkańców Gorlic i całego powiatu, bo od 19 września na gorlickiej częstotliwości Radia Kraków 97, 4 FM  będą mogli znaleźć więcej najświeższych informacji ze swojego  miasta i  regionu.”

W czterech  lokalnych studiach - w Nowym Sączu, Tarnowie, Zakopanem, a od 19 września również w Gorlicach, dziennikarze i reporterzy Radia Kraków przygotowują materiały ze swoich regionów na antenę małopolską Radia Kraków i specjalne programy, które emitowane są w trzech lokalnych  rozszyciach programu: na Kraków i Małopolskę, w rozszyciu tarnowskim i nowosądeckim. Dzięki nowemu studiu, najświeższe informacje z Gorlic  usłyszeć będzie można zarówno na głównej antenie Radia Kraków, jak również  na rozszyciu nowosądeckim, gdzie codziennie o godz. 7.30, 8.30, 9.30 i 16.30 nadawane są informacje lokalne, a między godz. 14.05 a 14.30 specjalne pasmo reportersko - publicystyczne z najważniejszymi informacjami z  południa regionu.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony