W każdą sobotę lipca Radio Kraków będzie gościć na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. W radiowym studiu, w każdą sobotę od 10.00 do 12.00 pojawiać się będą goście, którzy opowiedzą o wakacyjnych atrakcjach przygotowanych z myślą o turystach spędzających urlop pod Tatrami.

A wakacyjne Zakopane to mnóstwo atrakcji dla każdego! Miasteczko filmowe u podnóża Tatr, a w nim bezpłatne pokazy najlepszych filmów z całego świata na dużym, plenerowym ekranie. Koncerty na żywo, przedstawienia teatralne i taneczne, atrakcje sportowe i kulturalne a także wystawy i wydarzenia związane z 20. rocznicą wizyty Jana Pawła II w Zakopanem.

Specjalny program na żywo z radiowego studia w Zakopanem na antenie Radia Kraków nadawany będzie w każdą sobotę lipca od godz. 10:00 do 12:00. A od 9.00 do 14.00 na wszystkich spragnionych letniego odpoczynku, na Kulturalnym Placu Niepodległości czekać będzie „wakacyjna strefa relaksu Radia Kraków”. Tego lata Radio Kraków wraca do przeszłości i przypomina podwórkowe gry i zabawy sprzed lat.  Kapsle, koszyki, gra w klasy, zośka, jojo, hula hop, kolorowanki dla najmłodszych,  a na pamiątkę polecamy retro zdjęcie niczym z polaroidu. Do zabawy i odpoczynku w radiowej strefie relaksu Radio Kraków zaprasza całe rodziny - warto na nowo odkryć urok podwórkowych wakacji bez telefonów i komputerów.

Spędzasz wakacje pod Tatrami? Odwiedź wakacyjną strefę relaksu Radia Kraków na Kulturalnym Placu Niepodleglości! Odliczasz dni do urlopu ? Włącz Radio Kraków w sobotę po 10.00 i posłuchaj, jakie atrakcje czekają na Ciebie w stolicy polskich Tatr! To będą niezapomniane wakacje!

Szczegóły: www.radiokraow.pl
Partnerem programu jest Zakopiańskie Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.


Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony