Od jutra - 31 stycznia br. zacznie nadawać Rock Radio. Radio Roxy, za aprobatą Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zmienia nazwę na Rock Radio. Pod takim szyldem od 31 stycznia będzie można słuchać stacji w eterze(w Krakowie na częstotliwości 103,8MHz) oraz online.

Specjalnie na start redakcja przygotowała wyjątkowe propozycje dla słuchaczy. W piątkowym programie "Ranne Kakao" gośćmi Tymona Tymańskiego i Piotra Kędzierskiego będą Mikołaj Lizut, redaktor naczelny Rock Radia i Kuba Wojewódzki, który od lutego dołączy do zespołu stacji. Następnie Rock Radio zaprasza słuchaczy na wyjątkowy koncert zespołu Tymon & The Transistors, transmitowany na żywo ze studia rozgłośni w Warszawie.

W środę, 5 lutego na antenie Rock Radia swoją premierę będzie miał nowy program Kuby Wojewódzkiego, który poprowadzi go wspólnie z Mikołajem Lizutem. Drugim współprowadzącym audycji będzie Michał Migała.

Program "Książę i żebrak" znajdzie się w ramówce Rock Radia od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-14.00. Będzie to radiowe show - satyryczna audycja poświęcona polskiemu życiu społecznemu, politycznemu i rozrywkowemu.

Rock Radio startuje 31 stycznia z nową oprawą wizualną i dźwiękową. Jingle przygotowała Grupa Radiowa Agory we własnym zakresie. Nowe logo stacji zaprojektowało Brandy Design.

Zmienią się także strona internetowa i profil radiostacji na Facebooku, powstanie nowy kanał Rock Radia w serwisie YouTube.

Rozpoczęcie nadawania Rock Radia oraz pojawienie się w ramówce specjalnych audycji i nowego programu Kuby Wojewódzkiego będzie wspierać promocja antenowa i na stronie internetowej stacji.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony