3 czerwca o 10.10 Radio Kraków wzywa wszystkich mieszkańców Małopolski do bicia rekordu świata... rekordu we wspólnym słuchaniu Tuwima. Pretekstem do wspólnego słuchania jest obchodzony w 2013 r. Rok Tuwima i wydana z tej okazji płyta Radia Kraków "Ptasie radio".

Na wydawnictwie najpiękniejsze wiersze Tuwima przeczytali, doskonale się przy tym bawiąc, Anna Dymna, Dorota Segda i Jan Peszek.

Wyzwanie Radia Kraków podjęło już prawie pół tysiąca małopolskich przedszkoli, które  zgłosiły chęć wspólnego słuchania, a każde z nich otrzymało płytę "Ptasie radio"  w prezencie  - do słuchania 3 czerwca i w każdy inny dzień Roku Tuwima.  Nieważne jednak, czy ma się lat 4, 24 czy 44, czy jest się przedszkolakiem, studentem, sprzedawcą, urzędnikiem czy politykiem  - słuchanie Tuwima przystoi każdemu i zawsze jest równie przyjemne!  

Chcemy pokazać, że wiersze Tuwima są atrakcyjne i dla dużych i dla małych. Dlatego też wszystkich mieszkańców Małopolski, nie tylko przedszkolaków, gorąco zachęcamy  do wspólnego słuchania i bicia rekordu
mówi Marcin Pulit, Prezes i Redaktor Naczelny Radia Kraków A szefów prosimy w tym czasie o wyrozumiałość….

Gotowość do słuchania można zgłaszać już dziś, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koniecznie zgłoś swoją obecność – na wybranych czekają płyty „Ptasie Radio”. A tych, którym mało będzie Tuwima po poniedziałkowym słuchaniu, Radio Kraków zaprasza  do „Radiowej biblioteki”.
Od 3 do 7 czerwca o godz. 11.45 i 22.50 na antenie Radia Kraków wiersze Tuwima czytać będą Anna Dymna, Dorota Segda i Jan Peszek.

Szczegóły: www.radiokrakow.pl, facebook.com/radiokrakow.  

Partnerem głównym płyty „Ptasie Radio. Najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima” jest Województwo Małopolskie.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony