RMF MAXX zaprasza na niezapomnianą imprezę w Gorlicach. Już 5 maja Stadion OSiR zamieni się w epicentrum rozrywki. Zagra m.in. Dawid Kwiatkowski i Julia Żugaj!

W niedzielę, 5 maja, wszyscy fani dobrej zabawy powinni znaleźć się w Gorlicach na Stadionie OSiR. Impreza rozpocznie się o 16:30, zapraszając na scenę zarówno lokalne talenty, jak i znane gwiazdy muzyki. Organizatorem wydarzenia jest miasto Gorlice z burmistrzem Rafałem Kuklą na czele, współorganizowane przez RMF MAXX.
Line-up
  • 17:00 - Trick Beck
  • 18:00 - Magdalena Koszyk
  • 19:00 - Julia Żugaj
  • 20:30 - Dawid Kwiatkowski

Nie tylko muzyka będzie królować podczas tego wydarzenia. Od 2 do 5 maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, oprócz imprezy, znajdzie się również wesołe miasteczko. Nie przegapcie okazji do wspólnej zabawy i świętowania Dni Gorlic. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej wyjątkowej imprezie, która z pewnością przejdzie do historii. Do zobaczenia na Stadionie OSiR!

RMFMAXX.pl

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony