W sobotę 28 października o godz. 18.00 w ramach nowego cyklu „Radio Kraków Live” w  Studiu im. Romany Bobrowskiej wystąpi duet Kępiński >|< Kowalonek. Koncert w Radiu Kraków będzie prapremierowym koncertem promującym materiał z najnowszego albumu artystów zatytułowanego „Kintsugi”, który jeszcze w tym roku ukaże się nakładem wytwórni Kayax. Transmisja z koncertu będzie na antenie Radia Kraków.


Miro Kępiński i Michał Kowalonek to wyjątkowy duet artystów z ogromnym doświadczeniem scenicznym na polskim rynku. Panowie z lekkością i ogromnym sercem stworzyli wzruszający, elektryzujący i hipnotyzujący album, który łączy w sobie elementy muzyki klasycznej, elektronicznej aż po indie i synth pop, tworząc eklektyczną mieszankę unikalnego brzmienia. Przez ostatnie miesiące odkrywali karty nowej produkcji i wciągali słuchaczy coraz głębiej w wykreowany przez siebie świat. 28 października Miro Kępiński i Michał Kowalonek zaprezentują materiał z tej niezwykłej płyty widzom w Studiu im. Romany Bobrowskiej i słuchaczom Radia Kraków.

Miro od lat komponuje muzykę filmową. Jest autorem wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu Furioza, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022.Michał, kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman, Myslovitz, udzielał się również
w elektronicznym Mikrobi.T. Razem tworzą to wyjątkowe połączenie.

Wspólnie od czasu pandemii pracowali nad albumem, który pojawi się jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Kayax. Album to zbiór hipnotyzujących kompozycji przenoszący na drugą stronę księżyca. Do tej pory ukazały się dwa single „Dom” i „Ciepły Wiatr” które można znaleźć, posłuchać i obejrzeć w sieci. Album promuje utwór „100 pytań do” z gościnnym udziałem Mery Spolsky: https://www.youtube.com/watch?v=icrtotNtMdQ.

RadioKrakow.pl

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony