18 grudnia 2022 roku w Krakowie na Placu Szczepańskim odbył się finał trasy RMF FM "Choinki pod choinkę". Na zakończenie trasy RMF FM, w Krakowie wystąpiła Viki Gabor oraz Cleo. Stacja rozdała również 500 choinek i świątecznych pierników dla krakowskich słuchaczy, którzy oczekiwali na pachnącą choinkę od wczesnych godzin na krakowskim rynku.
Na zakończenie trasy "Choinki pod choinkę" nie mogło obyć się bez niespodzianki. Podczas mini-koncertu Cleo, na scenie pojawił się Człowiek Choinka, znany z reklamy telewizyjnej, promującej akcję rozdawania choinek przez RMF FM.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,5 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony