19 lutego 2022 roku na częstotliwości 100,5MHz w Krakowie będzie można usłyszeć ostatni raz Radiofonię. Stacja zakończy nadawanie o północy 19 lutego w związku z brakiem przedłużenia koncesji przez Fundację Krakowskiego Radia Akademickiego Żak. Z tej okazji Radiofonia zaprasza na audycję pożegnalną z prezenterami "w starym stylu" już w sobotę od godziny 9:00. Audycji towarzyszyć będzie playlista alternatywna/rockowa znana słuchaczom Radiofonii przed zmianami z 1 maja 2020 roku.

W ostatnich dniach w Radiofonii Kraków emitowana jest sama muzyka (bez wiadomości oraz bez prezentera). Dodatkowo stacje emituje komunikat czytany przez lektora:
Drodzy słuchacze, w związku z decyzją Rektorów krakowskich uczelni wyższych, do których za pośrednictwem Fundacji Krakowskiego Radia Akademickiego ŻAK należy Radiofonia, nasza stacja zaprzestanie emisji programu 19 lutego 2022 roku o północy.
To radio miało swój wspaniały wkład w historię Krakowa, odkrywanie licznych lokalnych talentów zarówno muzycznych jak i dziennikarskich. Ale najważniejsi dla radia są jego słuchacze, dzięki Waszej aktywności mogliśmy robić program pełen energii, szalonych pomysłów i prawdziwie studenckiej oryginalności. Dzięki, że byliście z nami przez te wszystkie lata.


Nagranie komunikatu dźwiękowego:Dodatkowo Radiofonia umieściła również na swojej stronie internetowej pożegnanie.

Komentarze  

#1 słuchacz 2022-02-18 13:15
Komunikat jest błędny. Jeśli ostatnim dniem nadawania będzie 19 lutego, to emisja zakończy się 20 lutego o północy.
Cytować

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony