W ostatnim czasie Nadawca programu Chillizet w Krakowie zdecydował o zmianie obiektu, z którego emitowany jest program na częstotliwości 93,7MHz. Nadawca "uciekł" z Kraków/Krzemionki (obiektu Emitela) na wieżowiec K1 (Błękitek) zlokalizowany przy Al. Pokoju. Emisja jest tymczasowa, ważna do 24 maja 2021 roku.

Nadawca w tym czasie może sprawdzić czy proponowana zmiana polepszy zasięg i w przypadku pozytywnych testów będzie mógł ubiegać się o stałą zmianę lokalizacji obiektu nadawczego.
Sygnał emitowany z obiektu Kraków/Błękitek jest z mniejszą mocą ERP - 0,87kW (poprzednio 1kW).
W przypadku obiektu Kraków/Krzemionki, antena była umieszczona na wysokości 300 metrów (244 m teren + 56 m antena), na obecnym obiekcie Kraków/Błękitek wysokość umieszczenia anteny nadawczej wynosi 296 metrów (204 m teren + 92 m antena). Sygnał jest nadawany z anten umieszczonych 4 metry niżej.

Poniżej przedstawiamy mapę zasięgu "gwarantowanego" stereo stacji Chillizet Kraków z obiektu Kraków/Krzemionki z mocą ERP 1kW (źródło mapy KRRIT)

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony