Crossbridge Global Capital Markets S.A. – szwajcarska firma brokerska z siedzibą w Nyon – zdecydowała się wdrożyć System Berberis autorstwa krakowskiej firmy BMS Creative.

 

Crossbridge działa na rynkach kapitałowych i zajmuje się obrotem bonami i obligacjami skarbowymi, papierami komercyjnymi oraz instrumentami pochodnymi na stopę procentową. Przyjętym językiem komunikowania się w Crossbridge jest język angielski, w związku z czym, firma korzystać będzie z angielskiej wersji Systemu Berberis.

 

System Berberis to nowoczesny koncepcyjnie, wielomodułowy system ERP, który wspiera działania przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta. Berberis wspomaga kompleksowe zarządzanie relacjami z kontrahentem i klientem, począwszy od pierwszego kontaktu, aż po dokonanie sprzedaży i dalszą obsługę serwisową, zapewniając przy tym wsparcie dla pracy grupowej, definiowania procedur (wspiera ISO) oraz obiegu i archiwizacji dokumentów w firmie. Pozwala między innymi na ewidencjonowanie kontrahentów, rejestrowanie zdarzeń, grupowanie zdarzeń w sprawy i spraw w projekty, archiwizację i obieg dokumentów, planowanie i przeprowadzanie działań marketingowych (m.in. przy pomocy poczty elektronicznej), prowadzenie pełnej sprzedaży i pełnej księgowości, obsługę wielu magazynów, kontrolę zobowiązań i należności, obsługę procesów serwisowych i produkcji, przeprowadzanie analiz, generowanie raportów i wiele innych.

System jest otwarty na rozbudowę i integrację z oprogramowaniem zewnętrznym. Posiada bardzo duże możliwości konfiguracyjne, między innymi w zakresie tworzenia dodatkowych pól danych, definiowania procedur odzwierciedlających specyfikę firmy, modyfikowania poleceń menu, wyglądu list i składników kreatorów, określania uprawnień użytkowników, tworzenia szablonów wydruków, a także specjalnych skryptów przetwarzających dane w wymagany przez użytkownika sposób.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony