Szukasz utworów granych w okresie od 01.01.2014r do 31.08.2017r?
Skorzystaj z naszej starej wyszukiwarki. Kliknij tutaj

Co było grane w RMF Classic (12 Luty 2019r.)

Stacja:
Dzień:
Godzina:
-

00:00
00:02
Charles Gounod - Faust (Wariacje Lustrzane)
00:03
Wolfgang Amadeusz Mozart - Koncert Fortepianowy A-Dur Nr 23 (2)
00:09
Jerzy Satanowski - Ajlawju
00:11
Maciej Maleńczuk / Wojciech Waglewski - Koledzy
00:14
Carter Burwell - Home From The Hills
00:17
Aram Chaczaturian - Gopak Ze Suity Baletowej Gayane
00:20
Jean Sibelius - Karelia (3)
00:25
Franz Schubert - Symfonia C-Dur (3)
00:35
Dario Marianelli - Georgiana/arrival At Netherfield
00:38
Mel Torme - Comin Home Baby
00:41
Pascal Gaigne - Chaka Y Beto
00:43
Georg-Philipp Telemann - Koncert A-Moll (4)
00:47
Nikołaj Rimski-Korsakow - Flight Of The Bumblebee
00:49
Johannes Brahms - Iii Symfonia F-Dur (3)
00:55
Lele Marchitelli - Color My World
00:58
Jerry Goldsmith - Doctor Kildare
01:00
01:01
Francisco Tarrega - Recuerdos De La Alhambra
01:06
Seong-Jin Cho / Claude Debussy - Taniec Pajaca
01:08
Aleksandr Borodin - Prince Igor (Polovtsian Dances)
01:14
Saverio Mercadante - Concerto In E Major For Flute And Orchestra (Polacca Brillante)
01:19
Gabriel Yared - Theresa & Garret
01:24
Wiesław Gołas - Upiorny Twist
01:26
Alexandre Tharaud / Frank Braley - A Little Slow Fox With Mary
01:29
Philipp Jakob Rittler - Ciaccona
01:36
Gustav Holst - Suita Brook Green (2)
01:38
Antonio Rosetti - Sinfonia A 8 Instrumentis Ex F, Murray A35 (Iv. Allegro Non Troppo)
01:41
Murray Perahia / Ludwig Van Beethoven - Sonata Księżycowa (3)
01:48
Isaac Albeniz - Espana Opus 165 (2)
01:51
Emile Waldteufel - Les Patineurs Valse
01:57
George Fenton - Anniversary Polka
02:00
02:01
Jan Sebastian Bach - Koncert Skrzypcowy E-Dur (3)
02:03
Ola Gjeilo - Sacred Heart
02:08
Maurizio Pollini - Mazurek H-Moll Op. 30 Nr 2
02:09
Antonio Vivaldi - Koncert G-Dur Na Dwie Mandoliny (1)
02:14
John Williams - E.t. - Main Title
02:17
Kayah - Na Paluszkach
02:22
Andrzej Korzyński - Człowiek Z Żelaza
02:34
Felix Mendelssohn - Sen Nocy Letniej (Uwertura)
02:46
Franz Schubert - Iii Symfonia D-Dur (4)
02:52
Antonin Dvorak - Ii Taniec Słowiański Op.72
02:57
Fritz Kreisler - Liebesleid
03:00
03:01
Giuseppe Torelli - Sinfonia Con Tromba D-Dur (4)
03:02
Johannes Brahms - Koncert Fortepianowy D-Moll Op. 15 Nr 1 (3)
03:15
Wolfgang Amadeusz Mozart - Serenata Notturna (1)
03:19
Georg Friedrich Haendel - Music For The Royal Fireworks (5)
03:23
Martha Argerich & Sergei Babayan / Sergiusz Prokofiew - Gavotte Z Romea I Julii
03:27
Henryk Wieniawski - Polonaise Brillante No.1 In D Major Opus 4
03:32
Ottorino Respighi - Ptaki (Preludium)
03:35
Piotr Czajkowski - Symphony No.6 In B Minor Opus 74 (2)
03:43
Hans Zimmer - The Bankers Waltz
03:46
Wojciech Kilar - Przygody Pana Michała
03:47
Ramin Djawadi - Heart-Shaped Box (Orchestral)
03:50
Edvard Grieg - Suita Z Czasów Holberga Op.40 (3)
03:54
Igor Strawiński - Pulcinella (Overture)
03:56
Alexis Ffrench - Forgiven
03:59
Mari Samuelsen / Ólafur Arnalds - Near Light
04:00
04:03
Joe Hisaishi - Departure
04:05
Atanas Valkov - Deliberacja
04:08
Dario Marianelli - Liz On Top Of The World/ Leaving Netherfield
04:11
Jan Sebastian Bach - Violin Concerto In G Minor (3)
04:15
Sergiusz Rachmaninow - Ii Koncert Fortepianowy (2)
04:22
Paul Dukas - Uczeń Czarnoksiężnika
04:37
Sandro Di Stefano - Where The Words End
04:40
Nico Muhly - Typing
04:42
Giuseppe Verdi - Traviata (Libiamo)
04:45
Ola Gjeilo - Tundra
04:49
Enrique Granados - Danzas Espanolas (Spanish Dances) Opus 37 (5)
04:53
Pietro Mascagni - Rycerskość Wieśniacza (Intermezzo)
04:56
Ennio Morricone - Larena
04:59
John Morris - A Transylvanian Lullaby
05:00
05:03
Fryderyk Chopin - Piano Concerto No.2 In F Minor Opus 21 (3)
05:11
Richard Strauss - Tako Rzecze Zaratustra (1)
05:12
Heitor Villa-Lobos - Pierwsza Część "popularnej Suity Brazylijskiej"
05:16
Leonard Bernstein - Kandyd (Uwertura)
05:20
John Powell - Flying (Rio)
05:23
Edmund Fetting / Adam Walaciński - Ballada O Pancernych (Deszcze Niespokojne)
05:25
Włodek Pawlik - Somewhere Over The Rainbow
05:30
Dmitri Szostakowicz - Folk Feast
05:33
Georg Friedrich Haendel - Music For The Royal Fireworks (2)
05:35
Wolfgang Amadeusz Mozart - Koncert Fortepianowy Nr 17 G-Dur (3)
05:43
Krzysztof Zalewski - Jednego Serca
05:48
Benjamin Wallfisch / Hans Zimmer - Launch
05:50
Piero Umiliani - Crepuscolo Sul Mare
05:56
Josef Strauss - Die Nasswalderin, Polka Mazur, Op. 267
06:00
06:02
Johann Strauss Ii - An Der Schönen, Blauen Donau
06:11
Thomas Newman - The Newsroom (Main Titles)
06:13
The Beatles - Hey Jude
06:17
Rodrigo Y Gabriela - Diablo Rojo
06:26
Julian Nott - A Grand Day Out ("wallace & Gromit In The Curse Of The Were-Rabbit)
06:28
Ben Foster - Hidden Kingdoms (Opening Titles)
06:30
Katarzyna Nosowska - O Lesie
06:33
Sergiusz Prokofiew - Romeo I Julia (Młodość Julii)
06:34
Brian Tyler - Lokasenna
06:37
Antonio Vivaldi - Koncert Na Mandolinę C-Dur (3)
06:46
Richard Wagner - Walkiria (Cwał Walkirii)
06:52
Whitney Houston - I Will Always Love You
06:56
Bruce Rowland - Main Theme - A Man From Snowy River
07:00
07:09
Lady Gaga / Bradley Cooper - Shallow
07:15
Vangelis - Conquest Of Paradise
07:20
Alan Silvestri - The Oasis
07:21
Giuseppe Verdi - Aida (Marsz Triumfalny)
07:23
James Horner - Machine Age
07:26
James Newton Howard - Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald
07:36
Tina Guo / James Horner - I See You
07:44
Sarah Class - Shores Of Respite
07:46
Tina Turner - Goldeneye
07:51
2Cellos - Game Of Thrones Medley
07:54
John Lennon - From Yesterday To Penny Lane (Shes Leaving Home)
08:00
08:09
Piotr Czajkowski - Dziadek Do Orzechów (Walc Kwiatów)
08:16
John Barry - You Only Live Twice - Theme
08:21
Jerzy Matuszkiewicz - Motyw Mobilizujący
08:25
Chris Isaak - Besame Mucho
08:28
Johann Strauss Ii - Leichtes Blut, Polka Schnell, Op. 319
08:37
Freddie Mercury / David Bowie - Under Pressure
08:40
Carter Burwell - Home With Walter
08:42
Edvard Grieg - Peer Gynt I Suita (4)
08:44
Yann Tiersen - Jy Suis Jamais Alle / La Valse Damelie
08:50
Sixto Rodríguez - I Wonder
08:55
Henry Jackman - First Class
09:00
09:08
Hans Zimmer - Maestro
09:14
Dewey Bunnell - A Horse With No Name
09:18
John Debney - Honeycomb Climb / Mowgli Wins The Race
09:21
Dave Brubeck - Unsquare Dance
09:24
Henry Mancini - Peter Gunn
09:27
Ralph Vaughan Williams - Fantazja Na Temat "greensleeves"
09:36
The Beatles - Let It Be
09:40
Max Richter - Celesta Taboo Lament
09:43
Jan Sebastian Bach - Toccata I Fuga D-Moll (1)
09:49
Traditional Arrangement - Moonshine
09:52
The Blues Brothers - Everybody Needs Somebody To Love
09:55
Quincy Jones - Theme
10:00
10:05
Sergiusz Prokofiew - Romeo I Julia (Montecchi I Capuletti)
10:09
Vladimir Cosma - Le Jaguar
10:14
Goran Bregović - Dont Give Up Ana
10:21
Irving Berlin - Lets Face The Music And Dance
10:26
Johannes Brahms - Hungarian Dance No.5
10:28
Matthias Georg Monn - Koncert Wiolonczelowy G-Moll (3)
10:35
Nino Rota - Romeo & Juliet - Epilogue
10:45
Wojciech Kilar - Walc (Ziemia Obiecana)
10:48
Gregory Porter - Quizas, Quizas, Quizas (Perhaps, Perhaps, Perhaps)
10:55
Jo Yeong-Wook - Marble
10:56
Jean-Marc Luisada / Fryderyk Chopin - Mazurek C-Dur Op. 24 Nr 2
11:00
11:05
Louis Armstrong - We Have All The Time In The World
11:08
Malcolm Arnold - Bridge On The River Kwai - Theme
11:11
Antonio Vivaldi - Koncert Gitarowy A-Dur (3)
11:13
George Gershwin - Rhapsody In Blue
11:27
Michał Lorenc - Droga / Wieczór
11:33
Andrew Lloyd Webber - Cats (Memory)
11:40
Heinz Hotter - Teufelstanz
11:43
Ludwig Van Beethoven - Symphony No.2 In D Major Opus 36 (4)
11:51
Vangelis - Chariots Of Fire - Main Title
11:54
John Ottman - YouRe X‐Men / End Titles
12:00
12:06
Ed Sheeran - I See Fire
12:08
Rupert Gregson-Williams - No Mans Land
12:12
Edvard Grieg - Peer Gynt I Suita (3)
12:16
Antonin Dvorak - Ii Taniec Słowiański Op.46
12:24
John Williams - Star Wars - Main Title
12:26
Andra Day / Common - Stand Up For Something
12:31
Johann Strauss Ii - Geschichten Aus Dem Wienerwald
12:38
Leonard Bernstein / Aaron Copland - Appalachian Spring (Doppio Movimento)
12:45
Klaus Doldinger - Heimkehr / Auslaufen
12:48
Jerome Moross - Wagon Train
12:52
Camille Saint-Saens - Karnawal Zwierzat (7)
12:55
Joaquin Malats / Julian Bream - Serenata
13:00
13:05
Pink / John Legend - Dont Give Up
13:08
Vince Guaraldi/vince Guaraldi Trio - Linus And Lucy
13:12
Leigh Harline / Harline Leigh & Washington Ned - When You Wish Upon A Star
13:16
Carter Burwell / 1984 - A Great Adventure / River Crossing
13:18
Frank Churchill - Królewna Snieżka I 7 Krasnoludków
13:25
Isaac Albeniz - Espana Opus 165 (2)
13:27
Sheku Kanneh-Mason / Leonard Cohen - Hallelujah
13:33
Norbert Glanzberg / Édith Piaf - Padam... Padam
13:36
Wojciech Kilar - Walc (Trędowata)
13:44
Johannes Brahms - V Taniec Węgierski
13:47
Piotr Czajkowski - Melodia Op.42 Nr 3
13:51
Ennio Morricone - Lestasi Delloro/il Buono, Il Brutto, Il Cattivo
13:54
Marty Stuart - Cowboys Dream / All The Pretty Horses
13:57
Thomas Newman - Visiting Ruth
14:00
14:03
Antonio Vivaldi - Cztery Pory Roku Op.8 Zima (1)
14:07
Alexandre Desplat - The Shape Of Water
14:12
Bear McCreary - The Skye Boat Song (After Culloden)
14:14
Angele Dubeau & La Pieta - The Exorcist Theme (Tubular Bells)
14:17
Ramin Djawadi - Canceling The Apocalypse
14:24
Wolfgang Amadeusz Mozart - Symfonia Nr 40 G-Moll (1)
14:33
Simon & Garfunkel - Scarborough Fair Canticle
14:39
Max Steiner - Theme From A Summer Place
14:44
Bill Conti - North And South - Main Title
14:48
Franco Godi - Baiubadu (Linea Due)
14:51
Georg Friedrich Haendel - Mesjasz (Alleluja)
14:55
Francesco Geminiani - Concerto Grosso Op.3 Nr 1 (2)
15:00
15:05
Lotte Kestner - Halo
15:08
John Barry - The Roll Dance
15:12
Michał Lorenc - Taniec Eleny
15:15
Howard Shore - Cops Or Criminals
15:17
Elmer Bernstein - Devil In A Blue Dress - End Credits
15:23
Sergiusz Prokofiew - Symfonia Klasyczna (2)
15:27
Luka Sulic / Stjepan Hauser / Lang Lang - Clocks
15:33
Enya - May It Be
15:37
Hans Zimmer / Rodrigo Y Gabriela - The Pirate That Should Not Be
15:44
Stanley Myers - Cavatina
15:47
Thomas Newman - The Newsroom (Main Titles)
15:49
Nino Rota - The Godfather - Love Theme
15:52
Fryderyk Chopin / Rafał Blechacz - Walc Des-Dur Op. 64 Nr 1
15:54
Erik Satie - A New Satiesfaction (Featuring Gymnopedie No.1) For String Quartet Legerement Anime
16:00
16:05
John Williams - Raiders March
16:10
Andrzej Korzyński - Hunting Flies - Bossa Nova
16:14
Angelo Badalamenti / Julee Cruise - Nightingale
16:17
Celine Dion - My Heart Will Go On
16:26
Antonio Vivaldi - Koncert Gitarowy D-Dur (1)
16:32
Tomasz Gąssowski - Motor I Dziewczyny (I. Werona, Ii. Bele, Bela Bionda)
16:36
Tom Tykwer/johnny Klimek/reinhold Heil - Cloud Atlas Finale
16:43
Jeremiah Clarke - The Prince Of Denmarks March
16:46
Piotr Czajkowski - Śpiąca Królewna (Panorama)
16:52
Roy Orbison - Oh, Pretty Woman
16:55
Michael Giacchino - Dept. Of Family Reunions
17:00
17:05
Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama
17:08
Jan Hammer - Crocketts Theme
17:14
John Powell - See You Tomorrow
17:18
Bill Conti - Glider Pt.2/never Change
17:23
Johannes Brahms - Hungarian Dance No.1
17:26
Wolfgang Amadeusz Mozart - Symphony No.40 In G Minor (4)
17:33
Simon & Garfunkel - The Boxer
17:38
Jerzy Matuszkiewicz - Alternatywy 4
17:44
Giuseppe Verdi - Rigoletto (La Donna E Mobile)
17:46
Robert Schumann - Koncert Fortepianowy A-Moll (2)
17:51
Harold Faltermeyer - Axel F
17:54
Lalo Schifrin - Mission Impossible - Theme
18:00
18:02
Louis Armstrong / Ella Fitzgerald - Cheek To Cheek
18:06
Harry Gregson-Williams - From Western Woods To Beaversdam
18:10
Trevor Morris - Main Titles/the Final Chapter/the Legacy Of Achievement
18:14
Alexandre Desplat - The Imitation Game
18:17
Alan Menken - Overture
18:22
Edvard Grieg - Koncert Fortepianowy A-Moll Op.16 (1)
18:32
Luis Bacalov - My Baby Shot Me Down/twisted Nerve/youre My Wicked Life/the Grand Duel
18:35
Tomasz Gąssowski - Tango
18:37
John Debney - The Stoning Of Soraya M. - Main Title
18:44
Gioacchino Rossini - Wilhelm Tell (Uwertura)
18:57
Randy Newman - Wedding
19:00
19:01
David Arnold - Im The Money/aston Montenegro/dinner Jackets
19:05
Bruce Springsteen - Im On Fire
19:07
Jo Yeong-Wook - The Searches
19:12
Hans Zimmer - Tennessee
19:16
Alfred Newman - Nevada Smith / Main Theme
19:18
Jonny Greenwood - For The Hungry Boy
19:25
Franz Schubert - Ständchen
19:30
Antonio Vivaldi - Koncert Na Mandolinę C-Dur (1)
19:33
Angelo Badalamenti - Twin Peaks Theme
19:39
Bill Conti - Dynasty
19:44
Samuel Barber - Adagio Na Smyczki
19:54
Merethe Soltvedt - Pure Imagination
19:57
Elmer Bernstein - The Magnificat Seven
20:00
20:01
Michał Lorenc - Powrót
20:04
Carla Bruni - Enjoy The Silence
20:12
Wolfgang Amadeusz Mozart - Serenata Notturna (2)
20:16
Jan Sebastian Bach - Iii Koncert Brandenburski G-Dur (1)
20:25
Alexandre Desplat - The Candidate
20:29
Peggy Lee - As Time Goes By
20:33
Sheku Kanneh-Mason / Bob Marley - No Woman, No Cry
20:36
Maurice Ravel - Pawana Na Śmierć Infantki
20:44
Jan A.p. Kaczmarek - Japan (Hachi)
20:47
Klaus Badelt / Lisa Gerrard - Elysium
20:52
Avi Avital - Hen Ferchetan
20:56
Gabriel Faure - Berceuse Op.16
21:00
21:00
2Cellos - Theme From Love Story
21:03
Gregory Porter - Mona Lisa
21:09
Alex North - Unchained Melody (Orch.)
21:12
Robert Janson - Nippon
21:16
Vangelis - Young Alexander / Titans
21:24
Ingolf Wunder - Berceuse In Db Major Opus 57
21:28
Antonin Dvorak - I Taniec Słowiański Op.46
21:35
Edmund Fetting - Nim Wstanie Dzień
21:38
Michael Nyman - The Heart Asks Pleasure First
21:42
Dmitri Szostakowicz - Jazz Suite No.2 (6)
21:46
Johannes Brahms - Intermezzo In A Major: Andante Teneramente
21:53
Alex Heffes - Sons Of Xhosa
21:55
Bob Dylan - Like A Rolling Stone
22:00
22:25
Jan Sebastian Bach - Ii Suita Orkiestrowa H-Moll (2)
22:31
Trevor Morris - Main Titles
22:46
Dario Marianelli - We Turned Our Backs
22:55
Seweryn Krajewski - Uciekaj Moje Serce
22:59
Alexandre Desplat - Mcmoon
23:00
23:02
Gioacchino Rossini - Semiramide - Overture
23:12
Olafur Arnalds - Unfold
23:16
Aram Chaczaturian - Gajane (Taniec Z Szablami)
23:18
Antonio Vivaldi - Koncert G-Moll Na Skrzypce, 2 Flety Proste, 3 Oboj
23:22
Hanna Banaszak - W Moim Magicznym Domu
23:26
Antoni Komasa-Łazarkiewicz - Into The Hollow
23:29
Bartosz Chajdecki - Temat (4)
23:31
Michael Giacchino - Mystery Training
23:33
Daniel Hope / Wolfgang Amadeusz Mozart - Concerto For Violin And Orchestra No. 3 In G Major (2)
23:41
Fryderyk Chopin / Murray Perahia - Etiuda C-Dur Op.10 Nr 1
23:43
Johann Strauss - Ohne Sorgen
23:44
Joe Hisaishi - Water Traveller
23:51
Badly Drawn Boy - Above You, Below Me
23:55
Johann Johannsson - Forces Of Attraction
23:57
Marco Beltrami - Main Titles
Początek strony