Szukasz utworów granych w okresie od 01.01.2014r do 31.08.2017r?
Skorzystaj z naszej starej wyszukiwarki. Kliknij tutaj

Co było grane w RMF Classic (11 Luty 2019r.)

Stacja:
Dzień:
Godzina:
-

00:00
00:03
Antonio Rosetti - Sinfonia In C, Murray A3 (Iii.presto)
00:08
Antonio Vivaldi - Concerto In C Major Rv.558 (1)
00:13
Nino Rota - Guido E Luisa Nostalgico Swing
00:16
Barbara Krafftówna - Zakochałam Się W Czwartek Niechcący
00:18
John Williams - Prologue: Book Ii And The Escape From The Dursleys
00:22
Ola Gjeilo - The Ground
00:26
Nigel Kennedy / George Gershwin - Love Is Here To Stay
00:30
Daniel Hope / Johann Pachelbel - Canon & Gigue For 3 Violins & Continuo - 1 Canon
00:34
Vangelis - Mission Accomplie (Rosettas Waltz)
00:36
Inger Marie Gundersen - Will You Still Love Me Tomorrow
00:42
Wojciech Kilar - Mazur - Introdukcja
00:45
Johann Strauss Ii/riccardo Mutti - Brautschau, Polka Francaise Op. 417
00:50
Ludwig Van Beethoven - Menuet G-Dur
00:52
Cristóbal De Morales - Officium Defunctorum (Parce Mihi Domine)
00:59
Jerry Goldsmith - Catch A Train
01:00
01:01
Hauschka - Martinis And Tartar
01:03
Camille Saint-Saens - Łabędź Z Karnawału Zwierząt
01:06
Valentina Lisitsa - Seashore
01:09
Enrique Granados - Danzas Espanolas (Spanish Dances) Opus 37 (5)
01:13
Avi Avital / Manuel De Falla - "el Pano Moruno" Z "siedmiu Hiszpańskich Pieśni Ludowych"
01:15
Joe Hisaishi - My Neighbour Totoro
01:19
Irena Kwiatkowska - Shimmy Szuja
01:21
Vladimir Cosma - Lannee Prochaine Si Tout Va Bien
01:24
Lang Lang / Gustav Holst - Jowisz
01:26
Sergiusz Rachmaninow - Ii Symfonia (3)
01:34
Franz Joseph Haydn - Symfonia Nr 104 D-Dur Londyńska (3)
01:38
Leszek Mozdzer - Hansa Surf Hotel
01:42
Jan Sebastian Bach - Iii Suita Orkiestrowa D-Dur (3)
01:45
Gioacchino Rossini - Cyrulik Sewilski (Uwertura)
01:52
Edvard Grieg - Peer Gynt (Solveigs Song)
01:58
Wolfgang Amadeusz Mozart - Xvi Sonata Fortepianowa C-Dur (1) (Aranżacja Na Dw
02:00
02:02
Jean-Marc Luisada / Fryderyk Chopin - Mazurek A-Moll Op. 68 Nr 2
02:06
Marc-Antoine Charpentier - Te Deum (Prelude)
02:08
Piotr Czajkowski - Piano Concerto No.1 In Bb Minor Opus 23 (1)
02:17
Georg-Philipp Telemann - Koncert Na Róg D-Dur (2)
02:20
Daniel Pemberton - Nyc Larceny
02:24
Kalina Jędrusik - I Wciąż Się Na Coś Czeka
02:27
Scott Joplin - Pineapple Rag & Gladiolus Rag
02:30
Martha Argerich & Sergei Babayan / Sergiusz Prokofiew - Walc Puszkina Cis-Moll
02:37
Antonio Vivaldi - Koncert Skrzypcowy C-Dur (1)
02:41
John Lennon - Aranżacja Muzyki "the Beatles"
02:44
Alessandro Scarlatti - Concerto Grosso Nr 3 F-Dur (1-3)
02:48
Isaac Albeniz - Suita Hiszpańska (Asturias)
02:52
Johann Strauss Ii - Eljen A Magyar!
02:55
Josef Strauss - Wiener Fresken Walzer Op. 249
03:00
03:04
Jo Yeong-Wook - Marble
03:06
Jean-Baptiste Lully - Canarie
03:08
Georg Friedrich Haendel - Eternal Source Of Light Divine
03:14
Jean-Francois Dandrieu - Rondo
03:16
Ludwig Van Beethoven - Symphony No.7 In A Major Opus 92 (2)
03:24
Arturo Marquez - Danzón No.2
03:28
Ennio Morricone - Dinner
03:32
Hector Berlioz - Potępienie Fausta (Marsz Węgierski)
03:37
Harry Gregson-Williams - True Loves First Kiss
03:40
Wojciech Młynarski - Róbmy Swoje
03:45
John Williams - Theme From “Always”
03:51
Antonio Lolli / Giuliano Carmignola - Violin Concerto In C Major (3)
03:59
Tomaso Albinoni - Vi Koncert Obojowy D-Dur Op. 7 (3)
04:00
04:01
Leo Delibes - Sylvia (Valse Lente)
04:04
Eartha Kitt / Alan Menken - Beauty And The Beast - Main Tittle
04:06
Jeff Russo - Tut Main Theme
04:08
Ottorino Respighi / Agnieszka Duczmal - Antiche Danze Ed Arie Per Liuto, Iii Suite, Italiana
04:11
Josef Myslivecek - Uwertura A-Dur (Allegro Con Brio)
04:16
Joaquin Rodrigo - Fantasia Para Un Gentilhombre (2)
04:30
Randy Newman - New Road / Mcqueen And Sally
04:32
Junkie Xl - Queen Gorgo
04:39
Wolfgang Amadeusz Mozart - Piano Concerto No.21 In C Major
04:44
Gustav Holst - Planety Op.32 (4)
04:52
Shaun Davey - Andys Miniature Camera
04:54
Zbigniew Wodecki - Pyszni Się, Pyszni (Wg Psalmu 75)
04:59
Bruno Coulais - End Credits
05:00
05:01
Antonio Vivaldi - Lestro Armonico Op.3 - Viii Koncert A-Moll (1)
05:05
Franz Joseph Haydn - Symfonia Nr 100 G-Dur Wojskowa (3)
05:10
Piotr Czajkowski - Śpiąca Królewna (Walc)
05:14
Francois Couperin - Vii Koncert G-Moll (4)
05:16
Franz Schubert - Kwintet Fortepianowy A-Dur Pstrąg (2)
05:23
Michael Nyman - Bees In Trees
05:25
Barbara Wronska - Nie czekaj
05:30
Alexandre Desplat - Make-Up & Costume
05:33
Edvard Grieg - Peer Gynt I Suita (4)
05:35
Kompozytor Nieznany - Scarborough Fair
05:40
Ludwig Van Beethoven - Symphony No.1 In C Major Opus 21 (4)
05:47
Hans Zimmer - Mombasa
05:51
Dorota Miśkiewicz / Edyta Bartosiewicz - Ostatni
05:57
Jan Sebastian Bach - Toccata I Fuga D-Moll (1)
06:00
06:01
Max Richter - Iconography
06:05
Arturo Marquez - Conga Del Fuego Nuevo
06:09
Fryderyk Chopin / Nikita Magaloff - Waltz In Ab Major Opus 34 No.1
06:14
Rod Stewart - Tom Trauberts Blues
06:19
Ennio Morricone - Al Capone
06:26
James Horner - Becoming One Of The People - Becoming One With Neytiri
06:31
Joe Hisaishi - Summer
06:35
Seweryn Krajewski - Jak Tam Jest
06:39
Johann Nepomuk Hummel - Trumpet Concerto In Eb Major (3)
06:46
Aram Chaczaturian - Waltz Ze Suity Baletowej Masquerade
06:50
Jean-Baptiste Lully - Prelude & Entree
06:52
The Everly Brothers - All I Have To Do Is Dream
06:55
Benjamin Wallfisch / Hans Zimmer - I Like Her Numbers
06:56
Michael Giacchino - Remy Drives A Linguini
07:00
07:08
Leonard Cohen - You Got Me Singing
07:14
Henryk Kuźniak - Ragtime Vabank
07:15
Pat Metheny - Family
07:19
Antonin Dvorak - Humoresque In Gb Major Opus 101 No.7
07:22
Vince Guaraldi Trio - Skating
07:25
Israel "iz" Kamakwiwoole - Over The Rainbow
07:35
Bill Conti - Gonna Fly Now
07:38
Georg Friedrich Haendel / Albrecht Mayer - Arrival Of The Queen Of Sheba
07:44
Alexander Balanescu - Waltz
07:48
Benj Pasek & Justin Paul - Never Enough
07:53
James Newton Howard - After Earth
07:55
Johann Strauss Ii - Freikugeln, Polska Schnell Op. 326
08:00
08:08
Adele - Skyfall
08:16
Ludovic Bource - Fantaisie Damour
08:18
Klaus Badelt - Will And Elizabeth
08:22
Lady Gaga / Bradley Cooper - Shallow
08:26
Carlos Gardel - Por Una Cabeza
08:28
Giuseppe Verdi - Traviata (Libiamo)
08:36
Elmer Bernstein - Temat
08:39
Charles Gounod - Faust (Wariacje Lustrzane)
08:45
James Brown - I Got You (i Feel Good)
08:48
Pascal Gaigne - Chaka Y Beto
08:52
Jerzy Satanowski - Ajlawju
08:54
Kompozytor Nieznany - Mama (Rosyjska Pieśń Ludowa)
08:56
Mel Torme - Comin Home Baby
09:00
09:09
Rod Stewart - These Foolish Things
09:12
Piotr Marczewski - Kariera Nikodema Dyzmy
09:16
Joanna Kulig / Marcin Masecki - Dwa Serduszka
09:21
Howard Shore - Concerning Hobbits
09:23
Hans Zimmer - The Bankers Waltz
09:27
Aram Chaczaturian - Gopak Ze Suity Baletowej Gayane
09:36
Righteous Brothers - Unchained Melody
09:40
Joe Hisaishi - Departure
09:44
Richard Strauss - Tako Rzecze Zaratustra (1)
09:46
Celine Dion - My Heart Will Go On
09:49
Los Lobos - Cancion Del Mariachi (Morena De Mi Corazon)
09:52
Ennio Morricone - Larena
09:56
Dmitri Szostakowicz - Folk Feast
10:00
10:07
Max Avery Lichtenstein - Tarnation
10:11
Elvis Presley - Love Me Tender
10:14
Lele Marchitelli - Color My World
10:17
Brian Tyler - Legacy
10:24
Francisco Tarrega - Recuerdos De La Alhambra
10:28
George Fenton - Anniversary Polka
10:32
Jerry Goldsmith - Life Is A Dream
10:36
Gabriel Yared - Theresa & Garret
10:43
Alexandre Desplat - Wong Chia Chis Theme
10:47
Marilyn Monroe - I Wanna Be Loved By You
10:51
Ingolf Wunder / John Williams - Main Title From Star Wars
10:54
Felix Mendelssohn - Sen Nocy Letniej (Marsz Weselny)
11:00
11:04
Marek Grechuta - Niepewność
11:07
Sandro Di Stefano - Where The Words End
11:10
Dave Grusin - Main Title
11:14
Eduard Strauss - Mit Vergnügen, Polka Schnell, Op. 228
11:16
Aleksandr Borodin - Prince Igor (Polovtsian Dances)
11:25
Jerzy Satanowski - Nałogowcy
11:27
John Powell - Flying (Rio)
11:30
Hans Zimmer / Harry Gregson-Williams / Nick Glennie-Smith - Fort Walton - Kansas
11:32
Adele - Love In The Dark
11:36
Lang Lang / Scott Joplin - The Entertainer
11:37
Abel Korzeniowski - Temat Główny
11:39
John Williams - E.t. - Main Title
11:46
Jiri Antonin Benda - 8 Symfonia D-Dur (1)
11:50
Lalo Schifrin - La Cumparsita
11:55
John Debney - Sweet Rock (The Ant Bully)
12:00
12:05
John Lennon - Jealous Guy
12:09
Piero Umiliani - Crepuscolo Sul Mare
12:12
Jerzy Matuszkiewicz - Nie Lubię Poniedziałku
12:15
Johann Strauss I - Radetzky-Marsch
12:18
Jean Sibelius - Karelia (3)
12:25
Bob Dylan - Lay Lady Lay
12:28
Henryk Kuźniak - Pułapka Na Kramera - Tango
12:30
Stephane Grappelli / Django Reinhardt - Minor Swing
12:33
Franz Joseph Haydn - Trzecia Część Koncertu Na Dwie Liry G-Dur
12:37
Georg-Philipp Telemann - Koncert A-Moll (4)
12:45
The Beatles - All You Need Is Love
12:49
George Fenton - Spinning Dolphins
12:53
Antonio Vivaldi - Four Seasons Opus 8 - Concerto No.2 (Summer) (3); Cztery Pory Roku - Lato (3)
12:55
Claude Debussy - The Girl With The Flaxen Hair
13:00
13:05
Celine Dion - My Heart Will Go On
13:10
Sarah Class - Baptism Of Fire
13:14
Reinhold Heil / Tom Tykwer / Johnny Klimek - Cloud Atlas End Title
13:18
Gustavo Santaolalla - Sendero
13:21
Yann Tiersen - La Valse Damelie
13:31
Sheku Kanneh-Mason / Yosef Hadar - Evening Of Roses
13:37
Benj Pasek & Justin Paul - Tightrope
13:41
Daniel Pemberton - The Vinciguerra Affair
13:48
Giuseppe Torelli - Sinfonia Con Tromba D-Dur (4)
13:49
Howard Shore - The Departed Tango
13:53
Alan Menken - Opening
13:57
Harry Gregson-Williams - Who Are You
14:00
14:05
Edvard Grieg - Peer Gynt Suite No.1 (1)
14:09
Henry Mancini - Thorn Birds - Theme
14:13
Danny Elfman - Mr. Peabodys Prologue
14:17
Hans Zimmer - 1976/lost But Won
14:25
Jan Sebastian Bach - Cello Suite No.1 In G Major (1)
14:28
Nikołaj Rimski-Korsakow - Flight Of The Bumblebee
14:33
Ed Sheeran - Candle In The Wind
14:40
Nino Rota - Amarcord
14:45
Leo Delibes - Coppelia (Walc)
14:48
Alexandre Tharaud / Frank Braley - A Little Slow Fox With Mary
14:53
Édith Piaf / Charles Dumont - Non, Je Ne Regrette Rien
14:56
Waldemar Kazanecki - Noce I Dnie
15:00
15:05
Marek Grechuta - Dni, Których Jeszcze Nie Znamy
15:09
Laurent Petitgand - Allegro
15:13
Clannad - Robin (The Hooded Man)
15:16
Michael Brook - Tonys Letter/things Are Looking Up
15:18
Heitor Villa-Lobos - Pierwsza Część "popularnej Suity Brazylijskiej"
15:25
Antonio Vivaldi - Four Seasons Opus 8 - Concerto No.3 (Autumn) (1); Cztery Pory Roku - Jesień (1)
15:30
Krzesimir Dębski - Ogniem I Mieczem
15:35
Alan Parsons Project - Time
15:39
Georg Friedrich Haendel - Water Music Suite No.2 In D Major (2)
15:45
Antonin Dvorak - Viii Symfonia G-Dur Op.88 (3)
15:54
Lana Del Rey - Young And Beautiful
16:00
16:05
Christopher Young - Shipping News
16:09
Thomas Newman - Accidental Happiness
16:13
Bob Dylan - Things Have Changed
16:18
Henry Mancini - Something For Cat
16:25
Piotr Czajkowski - Swan Lake (Spanish Dance)
16:27
Joaquin Rodrigo - Fantasia Para Un Gentilhombre (1)
16:33
Adele - When We Were Young
16:38
Riziero Ortolani - I Giorni Dellira (Days Of Anger)
16:44
Bartosz Chajdecki - Chce Się Żyć
16:48
Lalo Schifrin - Tango Lunaire
16:52
Gioacchino Rossini - Fragment Uwertury Do Wilhelma Tella
16:55
Jan Sebastian Bach - Koncert Skrzypcowy E-Dur (3)
17:00
17:03
John Williams - Theme From Jurassic Park
17:07
Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On
17:12
Ennio Morricone - Il Buono, Il Brutto, Il Cattivo - Main Title
17:16
Johann Pachelbel - Kanon D-Dur
17:23
Wolfgang Amadeusz Mozart - Serenata Notturna (1)
17:31
Jerry Goldsmith - Basic Instinct - Main Title
17:36
Roy Herve / Pierre Bachelet - Emmanuelle
17:38
Joe Hisaishi - My Neighbour Totoro
17:46
Johann Strauss Ii - Annen-Polka
17:50
Maurizio Pollini - Mazurek H-Moll Op. 30 Nr 2
17:52
Angelo Badalamenti - Kiss All Around It
17:55
Jerzy Wasowski - Bo We Mnie Jest Sex
17:57
Hans Zimmer - Escape
18:00
18:02
Marek Grechuta - Ocalić Od Zapomnienia
18:05
James Horner - Southampton
18:09
Andrzej Korzyński - Człowiek Z Żelaza/temat
18:13
Elmer Bernstein - Temat
18:16
Peter Gabriel - Of These, Hope
18:19
Gustavo Santaolalla - The Wings
18:25
Ludwig Van Beethoven - Bagatelle No.25 In A Minor / Dla Elizy
18:28
Georg Friedrich Haendel - Music For The Royal Fireworks (5)
18:32
Benj Pasek & Justin Paul - A Million Dreams
18:36
Stanisław Soyka - Cud Niepamięci
18:40
Henry Mancini - Moon River
18:47
Antonin Dvorak - Vii Taniec Słowiański Op.72
18:51
Ludwig Goransson - Wakanda
18:54
Grzegorz Turnau - Cichosza
19:00
19:01
Jerzy Matuszkiewicz - Janosik
19:03
Anne Dudley - The Full Monty
19:07
Alexandre Desplat - Daylight Express To Lutz
19:09
Bob Dylan - Blowin In The Wind
19:12
Lady Gaga - Ill Never Love Again (Film Version)
19:17
Patrick Doyle - Meridas Home
19:18
Theodore Shapiro - Walter Time/time & Life/stationary Cycle
19:25
Antonio Vivaldi - Koncert G-Dur Na Dwie Mandoliny (1)
19:29
Martha Argerich & Sergei Babayan / Sergiusz Prokofiew - Gavotte Z Romea I Julii
19:33
Craig Armstrong - Glasgow Love Theme - To Właśnie Miłość
19:35
Ennio Morricone - Farewell To Chyenne
19:38
Bread - The Guitar Man
19:44
Gustav Holst - Suita St. Paul Op.29 Nr 2 (1)
19:47
Miloš Karadaglić - Come Together
19:51
Dustin Ohalloran & Hauschka - Temat Z Filmu Lion. Droga Do Domu
19:52
Wojciech Kilar - Polonez
20:00
20:00
Fryderyk Chopin / Nikita Magaloff - Polonaise In A Major Opus 40 No.1
20:06
Gottfried Finger - A Ground
20:13
Cher - Fernando
20:17
Jesse Cook - La Rumba Del Jefe
20:24
Danny Elfman - Worm Longue #2
20:27
Monday Michiru - True Colors
20:33
Jean-Francois Dandrieu - Rondo
20:36
Felix Mendelssohn - Koncert Fortepianowy G-Moll Op.25 (3)
20:42
Roy Orbison - I Drove All Night
20:46
George Fenton - The Blue Planet
20:49
Monty Norman - Dr. No - Theme
20:53
Antonin Dvorak - Slavonic Dance No. 5 Op. 46
20:56
Claude Debussy / Seong-Jin Cho - Preludium
21:00
21:01
John Debney - Resurrection
21:06
Ben Foster - The Seasons Change
21:09
Bruce Springsteen - The Wrestler
21:13
Marc Shaiman - Myrlie Victorious
21:16
Vangelis - West Across The Ocean Sea / City Of Isabel
21:23
Vladimir Ashkenazy - Fragment Sonaty Patetycznej
21:28
Antonio Vivaldi - Koncert Skrzypcowy D-Dur (3)
21:33
Jan Mlynarski/marcin Masecki - Polowanie Na Tygrysa
21:36
Frederic Talgorn - Theme De Moliere/theme De Celimene
21:38
Dario Marianelli - First Trek Base Camp
21:41
Raz Dwa Trzy - Czarna Inez
21:44
Bruno Coulais - Microcosmos
21:46
Hans Zimmer - Homeland (Main Tittle)
21:50
Jacques Offenbach - Orfeusz W Piekle (Galop Piekielny)
21:51
Wolfgang Amadeusz Mozart - Symfonia Nr 41 C-Dur Jowiszowa (1)
22:00
22:00
Georg-Philipp Telemann - Koncert Na Trąbkę D-Dur (2)
22:02
Franz Joseph Haydn / Joseph Haydn - Symphony No.44 In E Minor (3)
22:07
Thomas Newman - Turtle
22:13
Sting - The Empty Chair
22:16
Marco Beltrami - Main Titles ("logan")
22:18
Patrick Doyle - Orient Express Suite
22:21
Sergiusz Prokofiew - Porucznik Kiże - Suita (5)
22:27
Fryderyk Chopin / Jean-Marc Luisada - Mazurek Cis-Moll Op. 6 Nr 2
22:31
Al Stewart - Year Of The Cat
22:35
Wojciech Kilar - Klara I Wacław
22:37
John Williams - The Chairmans Waltz
22:40
Michel Legrand - Temat Z Serialu "biały Delfin Um"
22:42
Kora - Zmierzch
22:45
Luis Bacalov - The Grand Duel
22:50
Giuseppe Valentini - Koncert Skrzypcowy No.1 A-Dur(Vivace)
22:55
Kompozytor Nieznany - Folias Criollas
22:59
Avi Avital / Bela Bartok - Tańce Rumuńskie
23:00
23:02
Gustav Holst - Sommerset Rhapsody
23:06
Franz Liszt - Vi Etiuda Na Temat Paganiniego
23:11
Georg Friedrich Haendel - Concerto Grosso D-Moll Op.6 Nr 10 (5)
23:15
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
23:19
Mela Koteluk - W Naszym Domu Nie Ma Drzwi
23:25
Benjamin Wallfisch / Hans Zimmer / Pharrell Williams - Katherine
23:28
Nicola Piovani - Buon Giorno Principessa
23:33
Antonio Vivaldi - Koncert D-Moll Na Smyczki I B.c. (3)
23:34
Ludwig Van Beethoven - Symphony No.1 In C Major Opus 21 (3)
23:39
Roman Hoffstetter - Serenade (Andante Cantabile)
23:44
Johann Gottlieb Janitsch - Trio Sonata In G Major For Oboe, Violin And B.c.(2)
23:51
Hans Zimmer - The Dragon Warrior
23:55
Ennio Morricone - Le Vent, Le Cri
Początek strony