Zgodnie z prośbą naszych Czytelników, w naszym serwisie dodaliśmy aż nowych lokalnych stacji radiowych - Eska ROCK, Radio eM Kielce, Radio GRA Toruń, Radio Kaszëbë, Radio Kolor, Radio Profeto. Brakuje Waszej ulubionej stacji radiowej? Koniecznie dajcie nam znać i zobaczymy co da się zrobić - zakładka kontakt.

Nowe stacje radiowe, które znajdują się w naszym serwisie:
  • Eska ROCK - lokalna stacja radiowa, nadająca tylko w Warszawie na częstotliwości 93,3 MHz. Na antenie Eski Rock można usłyszeć przekrój tego gatunku – od "klasyków" po najnowsze utwory zajmujące wysokie pozycje na światowych listach przebojów, z kręgu modern rocka, indie rocka czy rocka alternatywnego. Do 1 grudnia 2013r. można jej było słuchać w 18 miastach Polski, min. w Krakowie na 107,0 MHz. Natomiast 2 grudnia 2013 roku na dotychczasowych częstotliwościach Eski Rock uruchomiona została ponadregionalna rozgłośnia Vox FM, która jednocześnie zmieniła format z oldies na disco i nadaje do dzisiaj w Polsce.
  • Radio eM Kielce - kielecka stacja radiowa prowadzona przez diecezję kielecką. Stacji można słuchać na częstotliwości 107,9 MHz w Kielcach oraz na 91,8 MHz z Busku-Zdrój.
  • Radio GRA Toruń - lokalna najczęściej słuchana stacja radiowa na 88,8 MHz w Toruniu. Kapitałowo powiązana z RMF MAXXX.
  • Radio Kaszëbë - stacja informacyjno-muzyczna nadająca audycje w dwóch językach: po polsku i kaszubsku.  Ze swoim całodobowym programem dociera do ponad 860 tysięcy potencjalnych słuchaczy od Helu po Kościerzynę
  • Radio Kolor - lokalna stacja w Warszawie, nadająca na 103,0 MHz.
  • Radio Profeto - katolicka rozgłośnia należąca do prowincji Sercanów. Stacji można słuchać w województwie małopolskim - w Skomielnej Czarnej na częstotliwości 92,1 MHz.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony