Laureatów 12. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie poznamy już w najbliższą sobotę. W tym roku nagrodę w kategorii AuTORytet odbierze Małgorzata Szejnert, a do kogo trafią pozostałe statuetki dowiemy się 1 grudnia o godzinie 17:00 podczas uroczystej Gali Finałowej w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

- Każda Gala Finałowa to wspaniałe widowisko i zapewniam, że również w tym roku nie zawiedziemy widzów. Na Gali zjawią się najważniejsi przedstawiciele świata mediów, a o oprawę muzyczną niezmiennie zadba Gromee - mówi Wioletta Klytta, prezes Stowarzyszenia MediaTory. - Niezmiennie, od 12 lat, postaramy się, by Gala dostarczyła gościom nie tylko rozrywki, ale i była okazją do merytorycznych rozmów o kondycji mediów.

Wstęp na Galę Finałową jest bezpłatny.

12. Gala Plebiscytu MediaTory jest również oficjalnym zakończeniem IV Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Akademickich, która rozpocznie się 30 listopada o godzinie 16.00 w Krakowie. Konferencję otworzy debata: ,,Młodzi, aktywni, cyfrowi ale czy cyberbezpieczni?’’, w której udział wezmą: Przedstawiciel Ministerstwa Cyfryzacji, Przedstawiciel Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa oraz Przedstawiciel Warszawskiego Instytutu Bankowości. Funkcję moderatora będzie pełnił Bartłomiej Godusławski (Dziennik Gazeta Prawna). Młodzi dziennikarze w ramach wydarzenia będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez m. in. Janusza Schwertnera (Onet) czy Mateusza Borka (Polsat Sport). - To wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Plebiscytu Mediatory, które ma na celu integrację środowisk mediów akademickich z całej Polski. - mówi Kinga Zaborska, Koordynator Główny Plebiscytu.

Drugim wydarzeniem towarzyszącym 12. Gali Finałowej jest Panel Międzynarodowy, na którym dziennikarze z Polski, Węgier, Słowacji i Czech będą dyskutować na temat kondycji dziennikarstwa śledczego. Rozpoczęcie spotkania jest planowane na godzinę 12.00. - To wyjątkowa okazja na wymianę poglądów i spotkanie w międzynarodowym, dziennikarskim gronie. - mówi Kinga Zaborska, Koordynator Główny Plebiscytu.

Oba wydarzenia odbywać się będą na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

MediaTory.pl

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony