Ruszyła jubileuszowa, V edycja konkursu MEGAFON Radia Kraków. Jak przystało na jubileusz, będzie to edycja wyjątkowa. Tym razem finalistów i zwycięzcę konkursu wybierze jury pod przewodnictwem Piotra Metza – kierownika redakcji muzycznej Radia Kraków. Nagrodą będzie 100 godzin w studiu nagrań Radia Kraków, promocyjne koncerty  w  małopolskich klubach i wytłoczenie 100 egzemplarzy płyty demo.

Do tej pory w konkursie Megafon Radia Kraków zaprezentowało się blisko 100 małopolskich zespołów. Nie wszystkim udało się przebrnąć przez kwalifikacje a nieliczne
z zespołów, które zaprezentowały się na antenie, dotarły do ścisłego finału i miały okazję zawalczyć o nagrodę główną. Teraz kolejna szansa dla wszystkich! Radio Kraków czeka na zgłoszenia nowych kapel, jak również tych, którym zabrakło szczęścia w poprzednich edycjach konkursu.

Zasady V edycji są nieco inne niż poprzednich, ale niezmiennie proste. Od marca do czerwca, we wtorki po godz. 19.00 w programie „Megafon” w  Radiu Kraków prezentowane są  zakwalifikowane do konkursu zespoły. W każdy ostatni wtorek miesiąca odbywa się rozgrywka - spośród zaprezentowanych w danym miesiącu zespołów finalistę wybiera radiowe jury w składzie: prowadząca program Agnieszka Barańska,  Radek Łukasiewicz z zespołu Pustki i przewodniczący jury - Piotr Metz, kierownik redakcji muzycznej Radia Kraków.

Wielki finał i rozstrzygnięcie konkursu MEGAFON 1 lipca podczas koncertu na dziedzińcu Radia Kraków. Wtedy to czterech wytypowanych przez jury finalistów na żywo rywalizować będzie o głosy jurorów i nagrodę główną: 100 godzin studia nagrań Radia Kraków, 3 koncerty w małopolskich klubach i możliwość wytłoczenia 100 egzemplarzy płyt demo w profesjonalnej tłoczni.


Zgłoś swój zespół! Zmobilizuj grających znajomych!
Szczegóły i regulamin: www.radiokrakow.pl.

Dodaj komentarz

Moderatorzy mają prawo usunąć dany komentarz, gdy:
*jest on wulgarny lub wzywa do nienawiści,
*jest on obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę),
*poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski,
*komentarz jest nie na temat (np: rozmawiamy o wynikach słuchalności, a w komentarzu ktoś lamentuje nad fatalnym stanem swojego mieszkania) , lub wkleja tylko link do strony WWW bez udziału w dyskusji,
*komentarz zawiera nieakceptowalną liczbę błędów ortograficznych, stylistycznych lub rzeczowych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek strony